Dětský fenomén Chiara má nový klip k hitu SuperGirl

Chiara nataceni klipu SuperGirl 3

Jestli téhle holce něco nelze upřít, pak je to talent a showmanství v krvi. Chiara se během posledních měsíců vypracovala v jeden z největších dětských fenoménu u nás. Její kariéru odstartovalo obsazení do muzikálů Čas růží (Hudební divadlo Karlín) a Ostrov pokladů (Divadlo Broadway). Zahrála si ve filmové pohádce Princezna zakletá v čase II, ale především má svůj YouTube kanál a na něm pravidelný pořad Chiary svět. Tisícovkám jeho odběratelů nabízí písničky, nejrůznější proměny ve známé osobnosti, úkoly a další parádní nápady.

Jednou z nejoblíbenějších písniček Chiary je SuperGirl, a protože se z řad fanoušků stále ozývalo volání i po klipu… JE TADY!

Klip SuperGirl najdete ZDE:

V písničce se mladá slečna představuje jako hrdinka, která nenechá nikdy nikoho v nouzi. V klipu se promění na špionku a jde zachránit svého parťáka špiona, který se snaží ukrást zlatého dinosaura. Chiaře se ho povede vysvobodit, proplížit se kolem hlídačů a společně si odnést zlatou trofej. „Na té písničce se mi líbí, že všem dodá sílu, nikdo se nemusí bát, protože já přijdu a zachráním je, jsem prostě taková SUPERGIRL,“ usmívá se Chiara.

Klip, v němž hrají dinosauři důležitou roli, se natáčel v Dinosaurii v POP aréně v Praze, nedaleko letiště. „Natáčeli jsme celý den v nádherném prostředí, mezi Dinosaury. Využili jsme všechny prostory, navštívili jsme Geosvět, virtuální realitu i zábavnou část s animací. V klipu měl jednu z hlavních rolí i zlatý dinosaurus, kterého špioni museli ukrást. Velké díky patří vedení Dinosaurie za poskytnutí prostor pro natáčení po celý den,“ říká Iveta Serbousková, manažerka Chiary.

Chiara také ráda a často koncertuje, potvrzenými termíny jsou:

5. 8. Bambule festival, Hluboká nad Vltavou

3. 9. Lolli Open Fest 2023, Radim u Kolína

9. 9. Bambule festival, Plzeň

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe je odemčené, které vydala v půli března, obsáhly…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE