Dianah Kay přichází s druhým singlem

jj

Nadmíru talentovaná mladá zpěvačka Dianah Kay (Diana Kovaľová) spojila v novém singlu Lights Out síly s chorvatským EDM producentem Brunem Pietrim. Lights Out je výrazný energický EDM singl, který nutí k pohybu. Je o emocích, touze a vztahu mezi dvěma lidmi. Jde o první takovou spolupráci slovenské zpěvačky s chorvatským producentem.  V Brunově případě jde o singl, který následuje po úspěšném singlu Hold My Love a Dianah takto navazuje na svůj debutový singl Self-destructive Habit, který vyšel i ve slovenské verzi pod názvem Sebadeštruktívny návyk.

„Taneční hudba, neboli EDM, je jeden ze žánrů, které má nejvíce baví. Dokonce to byl můj oblíbený žánr, když jsem byla malá. Jako 9-letá jsem nejraději poslouchala interprety jako Calvina Harrise, Aviciiho, Tiesta, Martina Garixe a dlouhou dobu se chtěla stát producentkou nebo DJkou. Uvědomila jsem si, jak silný byl na mě vliv této hudby, až když zemřel Avicii. Tehdy jsem už byla starší a EDM jsem poslouchala mnohem méně, ale ta zpráva ve mně vzbudila hluboký smutek a nostalgii. Díky Lights Out jsem si znovu našla cestu k EDM a našla nové (i starší) skladby, které mě inspirují, poznala nové lidi a získala kopu zkušeností.“ Popisuje zpěvačka svojí novou a osobní zkušenost s elektronickou taneční hudbou.

Producent Bruno Pietri k jejich společnému počinu dodává. “Můj oblíbený okamžik v klubu byl vždy, když všechna světla zhasla. Tehdy má každý možnost zcela se odevzdat hudbě, tančit a uvolnit svou vnitřní Dancing Queen! Dianah dokonale přenesla moji vizi toho okamžiku a ztělesnila bohyni hudby a skvělých zážitků, který jsem si představoval u „Lights Out“. Bylo mi potěšením pracovat s umělkyní, se kterou sdílím vášeň pro vytváření skvělé hudby a ještě lepší zábavy, a doufám, že to naši posluchači cítí pokaždé, když píseň uslyší!”

Videoklip Bruno Pietri x Dianah Kay – Lights Out:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE