Dneska nespim tvrdí rockerka Naty Hrychová ve svém novém stejnojmenném singlu

naty 1

Zpěvačka Naty Hrychová se vydala cestou rockové divy, což potvrdila svým debutovým EP Odvrácená strana, které vyšlo v červnu letošního roku. Nyní přichází s energickou punk-rockovou novinkou Dneska nespim, za jejíž produkcí stojí vyhledávaný producent Lukáš Chromek. V duchu punk-rocku se odehrává také videoklip. Singl vyšel v distribuci RedHead Records a je již k dispozici na všech streamovacích platformách.

Naty se rozhodla dát songu Dneska nespim bezstarostnější pohled a vsadila na oddychovější a obsahově méně závažná témata. „Text představuje holku, která je nad věcí a odmítá se přizpůsobit čemukoliv. Kašle na budoucnost, protože žádné předpovědi stejně neplatí a život je teď a tady,“ říká Naty Hrychová.

Na textu se podíleli Dan Holý a Michal Juřička z kapely Trocha klidu, s nimiž Naty již dříve spolupracovala. Přelomová je ale spolupráce s producentem Lukášem Chromkem, který singlu dodal správný rockový drive.

Ve videoklipu se společně s Naty objevuje poprvé také její kapela, kterou tvoří bubeník Jiří Bärtl, kytaristi Josef Láska a Petr Kalášek a baskytarista Pavel Kalášek. Režisér a kameraman Jakub Janča reagoval na hudební vibe a video pojal rovněž divoce a odvážně. „V klipu jezdíme na motorce jako magoři, blbneme na poušti i uprostřed blesků. Svět je naruby a na ničem už nezáleží. Nic nás nezastaví, i když kolem je všechno vzhůru nohama. To pro mě byla při natáčení asi největší výzva. Mám strach z výšek a ve FZG studiu jsem visela hlavou dolů. A to jsem ještě musela zpívat! Schválně se mrkněte, jestli v mých očích tu absolutní noční můru uvidíte,“ popisuje s úsměvem Naty.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE