Dneska nespim tvrdí rockerka Naty Hrychová ve svém novém stejnojmenném singlu

Zpěvačka Naty Hrychová se vydala cestou rockové divy, což potvrdila svým debutovým EP Odvrácená strana, které vyšlo v červnu letošního roku. Nyní přichází s energickou punk-rockovou novinkou Dneska nespim, za jejíž produkcí stojí vyhledávaný producent Lukáš Chromek. V duchu punk-rocku se odehrává také videoklip. Singl vyšel v distribuci RedHead Records a je již k dispozici na všech streamovacích platformách.

Naty se rozhodla dát songu Dneska nespim bezstarostnější pohled a vsadila na oddychovější a obsahově méně závažná témata. „Text představuje holku, která je nad věcí a odmítá se přizpůsobit čemukoliv. Kašle na budoucnost, protože žádné předpovědi stejně neplatí a život je teď a tady,“ říká Naty Hrychová.

Na textu se podíleli Dan Holý a Michal Juřička z kapely Trocha klidu, s nimiž Naty již dříve spolupracovala. Přelomová je ale spolupráce s producentem Lukášem Chromkem, který singlu dodal správný rockový drive.

Ve videoklipu se společně s Naty objevuje poprvé také její kapela, kterou tvoří bubeník Jiří Bärtl, kytaristi Josef Láska a Petr Kalášek a baskytarista Pavel Kalášek. Režisér a kameraman Jakub Janča reagoval na hudební vibe a video pojal rovněž divoce a odvážně. „V klipu jezdíme na motorce jako magoři, blbneme na poušti i uprostřed blesků. Svět je naruby a na ničem už nezáleží. Nic nás nezastaví, i když kolem je všechno vzhůru nohama. To pro mě byla při natáčení asi největší výzva. Mám strach z výšek a ve FZG studiu jsem visela hlavou dolů. A to jsem ještě musela zpívat! Schválně se mrkněte, jestli v mých očích tu absolutní noční můru uvidíte,“ popisuje s úsměvem Naty.

Sponzorováno

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<