Doga započala turné k desce Hard Werk a zve na něj naše čtenáře

Hard Werk je už desátou studiovou deskou kapely Doga a kromě rockových hitů obsahuje i jeden bonus, na němž si s frontmanem Romanem „Izzim“ Izaiášem zazpívala i Marta Jandová. Formace z ní už vypustila singl Fabrika rock’n’rollu, k němuž natočila i klip z prostředí Třineckých železáren, kde natáčela za nonstop provozu, dokonce zapojila i tamní brusiče.
„V minulosti jsme zkoušeli použít i nějaké samply a podobné experimenty, ale zjistili jsme, že naši posluchači jsou na tyto novinky hákliví. V podstatě neměníme to, co děláme, ačkoliv zvuk i kapela se vyvíjejí. Tím pádem desky nikdy nemohou být zcela stejné. Samozřejmě zachováváme rozložení na rychlejší pecky, pomalejší a občas nějakou akustickou, protože hrajeme i unplugged koncerty,“ řekl Izzi v rozhovoru, který najdete v březnovém čísle Rock&Popu.
Pro naše předplatitele, tedy držitele VIP Rock&Pop karet, jsme připravili speciální akci. Na každý koncert Dogy v rámci turné rozdáme 10 vstupenek zdarma stylem “kdo dřív příjde, ten dřív bere”. Podrobnosti ZDE.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

PUSŤTE JIM TAM TROCHU ROKENROLU, ONO SE JIM TO ZHROUTÍ SAMO

Kapely, které pomohly rozleptat reálný socialismus 17. listopad 1989. Tradičně budou v médiích jako svatí na orloji defilovat všemožní politici, pamětníci a vykladači dějin, aby nám vysvětlili, kdo že to vlastně svrhnul reálný socialismus v Československu (a leckdo z nich neopomene zdůraznit své zásluhy na tomto procesu). Poněkud se při tom zapomíná na destruktivní úlohu elektrické kytary a rokenrolu. Říká se leckdy, že…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE