Dua Lipa – Future Nostalgia

dua lipa future nostalgia

Dua Lipa  – Future Nostalgia

 

Žánr: pop 

Stopáž: 37:23

Vydavatelství: Warner Music 

 

Autor: Barbora Turková

 

Druhé album vydala britská zpěvačka Dua Lipa. Future Nostalgia ale vyjít vůbec nemuselo. Zpěvačka se svěřila, že ho v časech koronaviru původně vydat nechtěla. Nakonec si to však rozmyslela. 

Kolekce se nese v duchu osmdesátkového popu, jak to bylo i na debutu. Zpěvačka prostě sáhla po tom, co umí nejlépe. Rozhodla se věnovat čistě popu a nezkoušet žánry, které by jí nemusely sedět. Ve srovnání se svou první deskou je sebevědomější a není se čemu divit. Ví, že pokud chce uspět, musí umět prodat sebe i své písničky. 

Na samotné nahrávce se ty silnější střídají se slabšími a občas to trochu vázne. Mezi zajímavé patří třeba Cool, v níž si Britka hraje s intonací. Své místo má i Physical, kterou vystřelila jako druhý singl. Skladbu Boys Will Be Boys zase doplňuje sbor a poselství o tom, „že chlapci by měli zůstat chlapci“. Pilotním singlem se stala Don’t Start Now, jež ale po čase začne trochu lézt na nervy. 

Druhé album Duy Lipy není špatné, přestože nepřináší nic objevného. Převládá na něm více dobrých než špatných míst, což je v popu jistě dobrá zpráva. 

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE