DUS SKY vydal první singl VESMÍR z připravovaného alba

Hudebník Dušan Vlnka alias DUS SKY propadl své vášni – hudbě před několika lety a v minulosti zveřejnil několik autorských singlů. Aktuálně nabízí ochutnávku připravované studiovky prostřednictvím první písně s názvem VESMÍR. Novinku do světa vypustil zveřejněním videoklipu.

O pozornost ve vodách slovenské hudební scény se hlásí zpěvák DUS SKY, který však ve světě hudby není žádným nováčkem. Dlouhá léta svou lásku k hudbě projevoval hraním na kytaru v několika kapelách. Od roku 2015 vsadil na kartu sólové dráhy. Podařilo se mu zahrát si s Janou Kirschner i se skvělou kapelou IMT Smile a v rámci workshopů is jejich kytaristou, Tomášem Slavíkem. Letos se DUS SKY se svou družinou těšily desítkám LIVE vystoupení, dokonce se staly hlasem Slovak Food Truck Festu a své písně, v rámci tohoto projektu, dosud představili v 17 městech. Kluci aktuálně pracují ve studiu na debutovém albu a světu nabízejí ochutnávku prostřednictvím pilotního singlu VESMÍR.

Novinka vznikla ještě v roce 2019, původně jako pomalá balada. Píseň je oslavou přátelství, muže a ženy, partnerství. „Skladba vyjadruje aj túžbu medzi dvoma ľuďmi a moc vesmíru a manifestácie. Ja osobne verím, ak má vesmír zasiahnuť, spojí presne tých, ktorých má v pravú chvíľu, na pravom mieste a vďaka správnemu nastaveniu myslenia a zbavenia sa strachu spolu prežijú a zvládnu všetko dobré, no aj zlé, “tak ver, že ak tie búrky prehrmia, ustojíme zradné more“,” zpívá hudebník ve své nové písni.

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se