EDITORIÁL Červenec 2022

Dnes by se nabízela vtipná historka, jak jsem se naštěstí (ne)dostala na koncert Michala Davida, ale ráda vám ji povím osobně, nebo ji budu vyprávět přátelům u sklenky vína. Do mého posledního úvodníku pro časopis Rock&Pop se totiž mnohem více sluší vám všem poděkovat.

Ač nerada rozhodla jsem se po sedmi letech pustit otěže naší redakce a věnovat kus svého času rodině i sobě. Hudební časopis si zaslouží tolik energie, kreativy a nápadů, kolik jen unese. Já se cítím unavená, unavený šéfredaktor nejenže neudává správné tempo redakci, ale nepředává energii ani čtenářům. Jelikož čtenáři Rock&Pop jsou jedni z nejvěrnějších, zaslouží si dokonalou péči a přístup, jenž jim Rock&Pop pod novým vedením zajistí. Předávám tak taktovku novému šéfredaktorovi, jehož v době uzávěrky tohoto vydání ještě neznám, přeji mu hodně štěstí a energie dotáhnout vše co si pro časopis vysnil. Byť jde o osobu neznámou, vkládám do ní důvěru, neboť bude opět výběrem Richarda Harušťáka, jenž kdysi do této funkce zvolil mně. Za tenhle husarský kousek mu děkuji, neboť jeho opora a důvěra byla mým hnacím motorem, především v začátcích, kdy sistuace kolem časopisu vůbec nebyla tak růžová. Děkuji Janě Beranové a Kouskovi, jenž v tomhle vlaku, bez nejasného cíle jeli od úplného začátku a Jardovi Špulákovi, který vrátil časopisu formu, styl a hlavně prestiž. Poděkování patří bezesporu celé redakci, a to každému, bez výjimky, jenž za dobu mého působení přispěl k obsahu a pomohl mi tak poskládat vydání. Bude mi ctí, zařadit se k vám a občas se s našimi čtenáři setkat, alespoň ve formě nějakého rozhovoru, nebo článků, abych úplně nevyšla ze cviku. Největší díky samozřejmě patří vám, čtenářům, jenž jste našemu časopisu zachovali věrnost v klasickém dobrém i zlém. Děkuji!

Martina Jablanovská

Související články

Rock&Pop 07-08/15

Už v březnovém vydání Rock & Pop Vojtěch Lindaur prorokoval blížící se nástup mladých redaktorů, ochomýtajících se kolem redakce. Zmiňuje ve svém Editorialu nutnost zaměřit se na mladé talenty nejen v oblasti interpretů a kapel, ale i nadějné talenty redaktorské, které pomůžou dát redakci další rozměr, a přirovnávaje vše k mladým rodinným pivovarům a jejich…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se