Evropské turné NIGHTWISH na konci roku 2021 v PRAZE!

Kvůli stále probíhající pandemii Covid-19 oznámila finská metalová ikona NIGHTWISH nové termíny pro své plánované evropské turné. Turné se podařilo přesunout tak, aby proběhlo ještě letos, a to ještě do konce tohoto roku! Termín koncertu NIGHTWISH v pražské O2 areně je stanoven na 20. 12. 2021!

Všechny vstupenky zakoupené na původní termín (6. 12. 2020) nebo první náhradní termín (20. 5. 2021) zůstávají v platnosti i pro nový termín koncertu a není potřeba je vyměňovat.

NIGHTWISH vám představí své aktuální studiové album „HUMAN.:||:NATURE.“ a rozhodně si hodlají udržet svůj status jedné z nejlepších živých metalových kapel na světě!  NIGHTWISH mají vždy na svých koncertech unikátní scénu, velkolepou produkci a spousty pyro efektů. Tito symphonic-metaloví hrdinové slibují, že i tentokrát čeká na fanoušky zcela jedinečný a dobrodružný audiovizuální zážitek.

Speciálními hosty zůstávají metalové legendy z Finska AMORPHIS a industriální metalisté TURMION KÄTILÖT.

Nuže, lístky pečlivě uschovat, obrnit se trpělivostí, nacpat se vitamínem C a D, jak se všeobecně doporučuje, pustit si kvalitní metal aspoň doma do sluchátek a těšit se na parádní, barevnou a bombastickou předvánoční show NIGHTWISH v PRAZE, O2 Areně! 20. 12. 2021!!!

Vstupenky na nový termín 20. 12. 2021 jsou i nadále v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal!

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se