Festival Ladná Čeladná začíná již tento pátek

cechomor

Již v pátek 5. srpna se Čeladná promění ve festivalové městečko a návštěvníkům nabídne dvoudenní program, tradičně zaměřený především na rodiny s dětmi. Mezi hlavní headlinery letošního sedmého ročníku patří Čechomor, Mňága a Žďorp, Sto zvířat či Kašpárek v rohlíku. Kromě koncertů nebude chybět rozmanitý program pro děti – divadelní představení, tvůrčí dílny, malování na obličej, pohybové aktivity, hry i oblíbené dětské atrakce.

Festival uvede 15 koncertů a kromě legendárních kapel mají místo v line-upu také mladé kapely, které však za dobu svého působení stihly posbírat řadu hudebních ocenění. Je to například Michal Horák, jenž získal Českého slavíka v kategorii Objev roku 2021, nebo Kateřina Marie Tichá, která se stala Objevem roku 2021 v hudebních cenách Anděl, a na Ladné Čeladné vystoupí v doprovodu oblíbené frýdecko-místecké kapely Bandjeez.

Pestrý program, v němž nechybí zábava, sport i poučení, je připraven pro děti. Kromě divadelních představení, promítání pohádek, kreativních dílen, deskových a jiných her se malí návštěvníci mohou zapojit do pohybových hrátek s Honzou Onderem, který podobný formát pořadu natáčí pro Déčko České televize.

„Srdečně zvu na Ladnou Čeladnou nejen dospělé, ale také děti a věřím, že si každý v programu najde to své. Snad nám počasí bude přát stejně jako v minulých letech a naplno si užijeme, troufám si říct, jedinečnou atmosféru našeho festivalu, který se koná v malebném prostředí Beskyd,“ řekl ředitel festivalu Ladná Čeladná Jindřich Vaněk.

Praktické informace pro návštěvníky

Vstupenky za výhodnější cenu lze koupit v předprodeji do čtvrtku 4. srpna v Knihovně a informačním centru Čeladná nebo na stránkách festivalu www.ladnaceladna.cz. V pátek a sobotu lze stále zakoupit vstupenky online, ale již za plnou cenu. Na místě se vstupenky budou prodávat v pokladně u vstupu do areálu.

Oficiální parkoviště je u kavárny Kovárna. Návštěvníci mohou využít festivalový kemp, který se nachází hned vedle areálu. Rezervaci lze provést v e-shopu na stránkách festivalu nebo zakoupit přímo na místě. Vezměte prosím v úvahu, že kapacita kempu je omezená.

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE