Footfest přivítá legendární Alphaville a nachystal i seznamovací akci

Další ročník hudebního festivalu Footfest se uskuteční 20. až 21. července 2018 v Želči u Tábora a přinese české i zahraniční interprety jako legendární AlphavilleArakain s Lucií Bílou, Divokýho Billa, Slzu, Pipes And Pints, Ross The Boss, UDG, No Name, Buty a spoustu dalších.
Oběma dny provedou moderátoři Zdeněk Izer a Kateřina Nekolná, návštěvníci se budou moci zúčastnit turnaje v malé kopané, utkání v Bumperballu nebo Beer Pongu. Nepatříte mezi fanoušky týmových her? Pak můžete vyzkoušet nevšední individuální verzi fotbalu 1VS1. Footfest myslí také na děti, a proto na ně čeká množství zábavných aktivit v podobě malování na obličej, boulderingová lezecká stěna, vodní skluzavka a vystoupení divadelníků a kejklířů.
Nezadané a flirtuchtivé návštěvníky jistě potěší nová seznamovací akce Footfest – SEZNAMTE SE. Pořadatelé na samolepky otiskli různé balicí hlášky, které napovídají, o co mají jejich nositelé zájem a s kým by se rádi seznámili.
Vstupenky v předprodeji na pátek získáte za 450 Kč, na sobotu za 500 Kč a za oba dny zaplatíte 750 Kč. Dětská permanentka na celý festival stojí 300 Kč. Zvýhodněné vstupenky čekají i na držitele průkazů ZTP a ZTP/P. Vstupenky na místě v den konání jsou pak o cca 100 Kč dražší.
Pro více informací sledujte web www.footfest.cz a FB stránku www.facebook.com/footfestZelec.

Související články

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box