Head z Korn promluvil o křesťanských haterech

Kytarista Korn Brian „Head“ Welch se vyjádřil v talk show Real Talk o konzervativních členech křesťanské komunity, kteří kritizují jeho fungování na rockové scéně. Welch je totiž silně věřící, kvůli čemuž dokonce v roce 2005 opustil Korn. Do skupiny se však za osm let opět vrátil. Že to s křesťanstvím myslí vážně, dokládají i texty jeho sólového alba Save Me From Myself (2007).
„Když na tebe útočí, je to velmi zraňující,“ sdělil kytarista moderátorovi Justinu Millerovi. „Je velmi těžké nezahořknout a nenaštvat se na ně. Snažím se ale přesvědčit lidi, aby to prostě nebrali na vědomí, protože ‚kdo nemiluje, zůstává ve smrti.‘“  Welch dodává: „Říkám jim klávesnicoví gangsteři, protože jsou za počítačem a člověku nikdy nic neřeknou do obličeje. Ale online jsou zlí. Je to opravdu velmi zraňující.“
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JfYPSpq6Faw[/youtube] Křesťanství vyznává i baskytarista Korn Reginald „Fieldy“ Arvizu. Víra mu podle jeho memoárů Got The Life: My Journey Of Addiction, Faith, Recovery And Korn z roku 2009 pomohla překonat drogovou a alkoholovou závislost.
Jiří Štraub

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box