IMODIUM zvou do Fora Karlín novým singlem Někdo se dívá!

Foto Jan Nožička mail 1

Kadence i kvalita dosud zveřejněných singlů Lampy, respektive Tuláci jasně potvrzuje, že Imodium jsou zpět, a to navíc ve skvělé formě. Aktuálně to pak kapela okolo Thoma Frödeho výrazně podtrhuje třetí písňovou novinkou za posledních pět měsíců. Skladba s názvem Někdo se dívá, do níž se autorsky výrazně otiskl nový bubeník Adam Jánošík, je zároveň posledním hudebním předkrmem, který rocková formace servíruje před svým dosud největším samostatným koncertem. Ten proběhne již ve čtvrtek 4. dubna v pražském Foru Karlín a Imodium zde společně s řadou hostů (mj. Rybičky 48, ŽANET. či Th!s) oslaví 20 let od vydání eponymního debutu.

Naladit se můžete mj. lyric videem k aktuálnímu singlu:

„Změna na postu bubeníka je pochopitelně znatelná. Každý hraje jinak, a zvuk Imodia se tak do jisté míry změní. Adam se navíc projevil i jako silný autor, což ostatně dokazuje i jeho sólo projekt LABe, kde Thom zpívá. Nový singl Někdo se dívá Adam přinesl do kapely, nám všem se moc líbil, tedy nebylo nad čím přemýšlet. Ukazuje Imodium zase v jiné poloze, a to je, myslím, pro všechny osvěžující,“ říká k aktuální novince kytarista Daniel Franc.

Na to, zda Někdo se dívá zazní společně s Lampami a Tuláky i na výročním koncertě ve Foru Karlín, si budete muset počkat do 4. dubna. Co je ale už naprosto jisté, je fakt, že všechny zmíněné singly budou součástí připravovaného nového alba, jehož vydání bylo oproti původním plánům přesunuto na podzim 2024.

„Pravdou je, že příprava na koncert ve Foru Karlín nám sebrala opravdu spoustu času. Nechceme nic podcenit, proto jsme víc než poctiví a pečliví. Zároveň cítíme, že comebacková deska nese spoustu očekávání, takže k ní chceme přistupovat podobně jako k našemu životnímu vystoupení. Výsledkem je rozhodnutí, že se k práci na albu vrátíme hned po zmiňovaném koncertu. Na vydání se tak můžete všichni těšit začátkem letošního podzimu, a to – poprvé v kariéře Imodia – také včetně LP! Že na nové muzice průběžně makáme, dokazuje i právě zveřejněný, již třetí singl Někdo se dívá. Pro všechny, kdo dorazí 4. 4. do Fora Karlín, navíc chystáme v souvislosti s novým albem malé/velké překvapení…,” komentuje situaci i další plány kapely frontman Thom.

Foto Jan Nožička mail 2
Foto: Jan Nožička

Zmíněné překvapení je tak dalším z mnoha lákadel, proč si výroční koncert Imodia rozhodně nenechat ujít. . „Jsme v cílové rovince a máme ze všeho obrovskou radost! Vymysleli jsme skvělé, pro diváky zajímavé efekty. Písně s pěveckým sborem Police Symphony Orchestra jsou opravdu silné. Máme krásně vymyšlenou stage, která podtrhne hudbu naší kapely. Bude to poctivý rockový koncert s několika intenzivními momenty a parádními hosty, jako jsou třeba naši velcí kamarádi Rybičky 48! Nebude chybět autogramiáda a celý večer odpálí výborní Th!s! Těšíme se na vás!“ zve baskytarista Ronoon.

Pokud souhlasíte, že u něčeho takového byste rozhodně neměli chybět, vstupenky na dosud největší samostatný koncert Imodia pořídíte v prodeji sítě Ticketmaster zde. Pro další aktuality a informace nejen k výročnímu koncertu doporučujeme průběžně sledovat oficiální facebookový profil kapely.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE