Jihočeská kapela Hand Grenade vydává v exkluzivní premiéře na Rock and Pop svůj nový videoklip na píseň Víc než se zdá.

Tato mladá metalová partička vymyslela projekt trilogie klipů, a aby to nebylo tak jednoduché, tak jako první videoklip vyšel druhý díl celé série. Druhá část byla vytvořena na song “Vlny”, který je v obsahu aktuálního CD “Na Vlnách”.
Nyní tedy kapela vydává první díl a hned na nový singl “Víc než se zdá”, který se natáčel v Babylon studios u Tomáše Ráclavského. Klip vznikal několik měsíců a režii i kameru měl na starosti Jakub Mahdal (Mahdies.com).
“Původně jsme chtěli nový videoklip natočit na song “Bez pravidel” z aktuálního CD, ale poté vznikl nový materiál a práce na něm trvala cca 4 měsíce. Novou píseň jsme vzhledem k časové vytíženosti natáčeli na více etap. S výsledkem jsme velmi spokojeni a doufáme že se bude líbit i lidem.” Prozradil nám kapelník Švíco.
“Nový klip je příběh inspirovaný velice známým filmem. Líbí se nám takový koncept, i když to na české metalové scéně není zvykem. Potřebovali jsme opravdu hodně lokací od kanceláří po letiště takže jsme se za dva dny natáčení dost najezdili do České republice” prozrazuje baskytarista Roman.
“Na jaro plánujeme dokončit triologii klipů a uzavřít jí opět novým singlem na kterém již pracujeme. Dál budeme tvořit nový materiál a další festivalovou sezonu hrát z poloviny nový set. Bude kompletně nový stage design, nový člen kapely a mnoho dalšího.” Uzavírá kytarista Stue
Povedl se Hand Grenade nový singl a videoklip? Posuďte sami!
[youtube]https://youtu.be/mL1r-BpdMkg[/youtube]

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box