Kanadští The Creepshow už pomalu stáčejí volant směrem na strahovskou Sedmičku

Kanadští The Creepshow jsou u nás v podstatě již pravidelným hostem. Když si vzpomeneme jenom na pár posledních let… Před dvěma lety zvali na festival Mighty Sounds květnovým koncertem v pražském Rock Café. Vloni v Táboře na festivalu vystoupili. No a letos má tahle psychobilly banda z Ontaria pro změnu se svou pozvánkou na Mighty Sounds namířeno do strahovského Klubu 007. Svoji show tam odpálí v sobotu 14. května.
The Creepshow se dali dohromady v roce 2005 a co lze uvést jako poměrně solidní zajímavost, je fakt, že od těch dob už mají za mikrofonem třetí “pěnici”. Ne snad, že by se některým fanouškům občas nezastesklo po některé ze sester Blackwoodových (ať už šlo o původní zpěvačku Jen “Hellcat” Blackwood nebo pak o Sarah “Sin” Blackwood, každá zanechala v srdcích příznivců svou specifickou stopu), ale ta současná, tedy Kenda “Obi Wan Kendabi” Legaspi, si je také dokázala získat na svou stranu. The Creepshow naživo je snad pokaždé minimálně stopětiprocentní zážitek a nic menšího se pravděpodobně nedá očekávat ani letos.
Večer rozjedou domácí zástupci stylů amerických padesátých let, královéhradecká rockabilly / rock’n’rollová parta Three Wild Guns.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Bd56lSjpo_I[/youtube]

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE