Kapela Sendwitch pokřtí v Rock Café 11. září album Počátky a vyrazí na tour s Rybičkami 48

Poděbradská parta Sendwitch vydala letos v červnu svoji debutovou desku. Pokřtí ji už brzy v Praze, a to v úterý 11. září 2018 v oblíbeném klubu Rock Café.
Deska vznikla ve spolupráci s Tomášem Frödem, frontmanem kapely Imodium. Ten bude zároveň jedním z kmotrů alba. „Z našeho pohledu je Tomáš člověk, který nám sedl svým přístupem a lidskostí. Podle nás je to jeden z nejlepších lidí, které jsme si mohli pro naše první album vybrat. Jeho hudební rozhled a kreativita se skvěle doplňují s naší hudbou a nápady,” nešetří zpěvák Daniel Černý chválou na adresu Frödeho. 
Podpořit Sendwitch do Rock Café přijdou i Michal Skořepa z kapely StroyKuba Ryba z party Rybičky 48. Právě s Rybičkami čeká kapelu podzimní šňůra Best  Fuck Off Tour, na kterou se kluci už pořádně těší: „Turné s Rybičkama bereme jako příležitost, která se už nemusí opakovat. Kluci jsou pro nás, dovolím si říct, takovou inspirací. Je to kapela, která si šla za svým snem a ten se jí začal plnit. Kluci mají vše vydřené a nedostali nic zadarmo. My prožíváme to samé. Jsme Rybičkám moc vděční za tuto příležitost,“ dodává nadšeně frontman Daniel a dál říká: „Jejich fanoušci jsou napříč generacemi a naše hudba je celkem podobného stylu. Když už některé lidi úplně nenadchneme, tak je určitě neurazíme.“ Kapela za sebou má úspěšné léto v podobě velkých festivalů, které odstartoval Votvírák. Odezva fanoušků na album byla během léta velmi kladná, i díky tomu se kapela těší na nadcházející klubové turné. 
Ještě před Sendwitch vystoupí v Rock Café další spřátelená kapela, a to broumovští Vivian. Vstup na akci je zdarma.
 
 
 
 

Související články

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<