Karel Havlíček vydává nový singl DAYLIGHT

havlicekk

Celosvětově uznávaný hudební skladatel, Karel Havlíček, představuje nový singl s názvem DAYLIGHT. Multiinstrumentalista, který pendluje mezi Prahou a Los Angeles, je popularizátorem moderní vážné hudby mezi mladým publikem a dobře se mu to daří. Jeho songy zaznamenávají velký úspěch na streamovacích platformách, například jeho poslední album SPOKEN má na Spotify přes milión přehrání. Nový magický singl DAYLIGHT je poctou životu.

„První tóny songu DAYLIGHT (Denní světlo) mě napadly během jízdy autem po Rodeo Drive v Beverly Hills. Bylo krásně, slunce zářilo mezi listem palem a v tom jsem si uvědomil, že mi je na světě fakt moc hezky. Úplně se zastavil čas. Hned, jak jsem dorazil do studia, začal jsem s těmahle pocity skládat,“ prozradil Havlíček prvotní inspiraci. Podle něj je DAYLIGHT poctou životu, okamžiku bytí a světle, které by si měl každý najít, vážit si ho a naplno prožít.

Kromě vlastní hudební tvorby se Havlíček věnuje skládání filmové, reklamní a televizní muziky. Je rovněž členem indie-rockové kapely Southpaw, která loni po 11 letech vydala album I’m Really Gonna Miss These Songs When I’m Dead. V Southpaw působí jako autor hudby, pianista a hráč na klávesové nástroje.

Úspěšný autor, který mimo jiné připravil hudbu k americkému thrilleru Carpe Noctem s Ninou Bergman, muzikou opatřil trailer Reminiscence s Hughem Jackmanem nebo je podepsán pod trailerem k poslednímu Batmanovi s Robertem Pattinsonem, letos otevřel v pražských Holešovicích moderní zvukové studio Kabelovna Studios.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE