KAYA vydává debutové EP

email.seznam

Kaya je nejmladší česká interpretka, jejíž tvář byla umístěna na ikonickou obří billboardovou plochu na Times Square v New Yorku! Stále teenagerka, která svými singly ukázala, že tuhle poctu nezískala náhodou. Aktuální nový singl „Last Time That We Spoke“ ukazuje ohromný talent, kterým Kaya disponuje. Současný zvuk a křehké pojetí zaujme okamžitě!

Nyní vydává debutové EP, které pokřtí 6. června v rámci Headliner Pontonů na Střeleckém ostrově.

Teprve sedmnáctiletá Kaya má za sebou tři singly a v loňském roce debutovala. Přesto si ji platforma Spotify vybrala jako tvář pro dvě mezinárodní kampaně a držela se na předních příčkách playlistů. Tento obrovský úspěch posunul začínající umělkyni, vydávající na labelu Tranzistor, mezi zásadní objevy české hudební scény Debutové EP s názvem I Am Supposed To Be Sad je autorskou výpovědí mladé skladatelky, která se sama doprovází na klavír a věnuje se i hudební produkci. K té si přizvala osvědčené producentské duo Reginalda a Davida Kandlera, se kterými spolupracovala na předchozích singlech.

„Mé nové EP je o tlacích z okolí, co v něm člověk uslyší, je ale na něm. Nenutím nikomu přesný příběh, proto si při poslechu každý ideálně vytvoří ten svůj. Chtěla bych, aby si v písních každý našel svou část, která mu bude blízká a díky které se k písničkám bude vracet,“ říká zpěvačka Kaya.

Novinku pokřtí Kaya se svou kapelou ve čtvrtek 6. června na Střeleckém ostrově v rámci otevření nové sezóny legendárních Headliner Pontonů od 20.00.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe je odemčené, které vydala v půli března, obsáhly…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE