Lady Gaga představuje The Cure

Když se řekne Lady Gaga, všichni si představí neotřelé a mnohdy bláznivé kostýmy, paruku, šílené boty na extrémně vysokém podpatku. Také se vybaví talentovaná zpěvačka a textařka, která má na svém kontě hity jako Poker Face či Bad Romance. Nyní Lady Gaga přináší svou novinku s názvem The Cure.
Lady Gaga byla jednou z hlavních hvězd na americkém hudebním festivalu Coachella, který právě skončil. Původně zde měla vystupovat Beyoncé, ovšem ta si svou účast rozmyslela, vzhledem ke svému těhotenství. Své hudební vystoupení zpestřila na konci, když odzpívala novinku The Cure. A jak je z nahrávek patrné, pouští se to něčeho nového, něco zcela jiného.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hShpQMg1k-E[/youtube] Lady Gaga v loňském roce přinesla album Joanne o kterém sama říká, že jde stále o popové album. K tomuto albu připravuje také světové turné. V rámci tohoto světového turné se objeví ve Spojených státech nebo Kanadě. Lady Gaga se objeví také v Evropě, kde se objeví například v Anglii, Španělsku, Německu, Francii a dalších státech.
gaga cure
Zuzana Žáková

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box