Lady Gaga představuje The Cure

Když se řekne Lady Gaga, všichni si představí neotřelé a mnohdy bláznivé kostýmy, paruku, šílené boty na extrémně vysokém podpatku. Také se vybaví talentovaná zpěvačka a textařka, která má na svém kontě hity jako Poker Face či Bad Romance. Nyní Lady Gaga přináší svou novinku s názvem The Cure.
Lady Gaga byla jednou z hlavních hvězd na americkém hudebním festivalu Coachella, který právě skončil. Původně zde měla vystupovat Beyoncé, ovšem ta si svou účast rozmyslela, vzhledem ke svému těhotenství. Své hudební vystoupení zpestřila na konci, když odzpívala novinku The Cure. A jak je z nahrávek patrné, pouští se to něčeho nového, něco zcela jiného.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hShpQMg1k-E[/youtube] Lady Gaga v loňském roce přinesla album Joanne o kterém sama říká, že jde stále o popové album. K tomuto albu připravuje také světové turné. V rámci tohoto světového turné se objeví ve Spojených státech nebo Kanadě. Lady Gaga se objeví také v Evropě, kde se objeví například v Anglii, Španělsku, Německu, Francii a dalších státech.
gaga cure
Zuzana Žáková

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE