Lana Del Rey na kolečkách

Lana Del Rey

Bílé šaty, tak se jmenuje zbrusu nový kolečkový videoklip Lany Del Rey. Kolečkové brusle v něm hrají výraznou roli a ovlivňují výrazně jeho až lynchovsky snovou choreografii. Za zmínku stojí též užití roušek na tanečnících. V některých scénách s rouškou pracuje i zpěvačka sama. Příběh servírky se s rouškami i kolečkovými bruslemi logicky pojí, obojí v sobě současná Amerika spojuje.

Klip, i píseň, to je  prostě typická Elizabeth Woolridge Grant neboli Lana Del Rey, jak o ní píše Wikipedie: Její hudba se vyznačuje kinematografickým stylem, posedlostí tématy tragické romantiky a melancholie, a odkazy na americkou pop kulturu 50. a 60. let.

V roce 2014 vydala své třetí studiové album Ultraviolence, které získalo pozitivní ohlasy a komerční úspěch. Stalo se jejím prvním albem, které se dostalo na první místo ve Spojených státech. V roce 2015 se vydala na turné po Severní Americe společně s Courtney Love a Grimes. Téhož roku vydala své čtvrté studiové album Honeymoon. Její páté studiové album Lust for Life bylo vydáno v roce 2017. Získalo uznání kritiků a stalo se jejím druhým albem, které se dostalo ve Spojených státech na první místo.

Videoklip “White Dress” zhlédnete zde:

 

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

LANA DEL REY Zapečetěný tunel plný vášně, vztahů a bludných rodinných kořenů

Lana del Rey, ikona melancholického alternativního básnicky působícího popu, vydala na konci března nové studiové album. Jeho krkolomný název Did You Know That There’s A Tunnel Under Ocean Blvd jako by symbolicky poodhaloval ledacos z jeho charakteru. Nejen fakt, že si zpěvačka i podeváté razí vlastní cestu místy, která uzná za vhodné, ale i skutečnost, že se tentokrát rozhodla…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE