Loco Loco a jejich novinka PŘEJ SI, plná pozitivní energie

LOCO LOCO PREJ SI FINAL.00 03 09 07

Pražská kapela Loco Loco, vydají za pár týdnů v pořadí již čtvrtou desku, a nyní poprvé s frontmanem Zlordem, pod názvem Nebudu se bát. Při této příležitosti vydávají videoklip plnej pozitivní energie s názvem Přej si.

Tentokrát si kluci videoklip natočili prakticky sami, a požádali o spolupráci i svoje fandy a známé, aby napsali na kus papíru nějaký to svoje vysněný přání a natočili se s ním na mobil. Videoklip je těmito přáními protkaný a dozvíte se přání a předsevzetí od mnoha fanoušků. Ale podělila se třeba i známá jména hudební scény jako Petr Lebeda z Rybiček 48, Tonda Rauer z Harlej, Miloš Meier  z Dymytry nebo Protheus.

Nový singl je hodně pozitivní, oproti dosavadním skladbám kapely je hodně zpěvný a žánrově spadá do punk rockové škatule. Na nové desce najdete více takový songů, jako Nadšená / Nadšenej, Vstávat a cvičit nebo letní Loco Jambo. Stejně tak jim jdou balady, které jsou na nové desce Nebudu se bát dokonce tři kusy. To také není úplně obvyklé, protože Loco Locoti vydali za svou více jak desetiletou éru pouze jednu baladu Slova lžou. Není se čemu divit, s novým zpěvákem Zlordem, který naskočil před zhruba třemi lety, se kluci trochu odklánějí od tvrdých skladeb, a dávají přednost spíše pohodovým melodiím a svižným rytmům. Skladby jsou ale pořád dost energické a na živo je to stále hodně nahlas, to Loco Loco stále nikdo neodpáře.

Kluci připravují i další dva nové klipy na dvě silný novinky z desky, ale ještě před tím, než jim dají během několika měsíců obraz, je vypustí na Youtube za pár týdnů jako lyrics videa, těšte se na Hlad a punkovku Nadšená / Nadšenej s hostem Zuzkou H.

facebook.com/kapela.locoloco
instagram.com/locolocoti
www.locoloco.cz

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE