Love Junkies trio do (ne)pohody

Hillary Lindsey Liz Rose Lori McKenna Love Junkies

Love Junkies jsou silná, velmi silná trojka. Country hvězdy Lori McKenna, Liz Rose a Hillary Lindsey debutovaly nedávno jako Love Junkies Radio v Apple Music Country kolonce a nebudeme příliš odvážní, když prohlásíme, že kvůli nim stojí za to si službu pořídit. V debutové epizodě sdílejí v zákulisí příběhy o spolupráci s Taylor Swift, Mirandou Lambert, Carrie Underwood, Faith Hill a dalšími. Mluví také o první písni, kterou společně napsali, o jejich prostředí pro společné psaní a sdílejí příběh o tom, kdy byly poprvé uznány svými vrstevníky. Navíc si Lori, Hillary a Liz navzájem hrají své oblíbené pecky z katalogů country klasiky.

Asi nejslavnější je z této trojice McKennová, která 2020 vystřihla své již jedenácté album The Balladeer, ale i další dámy jsou zkušenými veršotepkyněmi.

O tom, že Lori McKenna obecně polupráci umí se přesvědčíte zde “When You’re My Age” (hostují Hillary Lindsey & Liz Rose)

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE