Lucie v létě zahraje ve 13 městech po celé ČR a vystoupí i v Bratislavě

lucie

Přichází léto plné rockové energie, legendární kapela Lucie totiž vyrazí na sérii rockových koncertů po 13 českých městech a zavítá i do Bratislavy. Pod názvem „CHCI ZAS…” proběhne letní turné v jedinečných prostorách, mezi které patří také pražské Ledárny Braník, kde skupina Lucie vystoupí 29. června. Vstupenky jsou již nyní k dostání na webových stránkách www.lucie.cz.

Skupina Lucie se svou letní tour „CHCI ZAS…” zavítá i do Prahy. Ve středu 29. června vystoupí v bývalých Ledárnách Braník v Praze. Rockoví fanoušci se po téměř dvou letech mohou opět těšit na open air vystoupení, na kterém zažijí tu pravou rockovou atmosféru. „Těšíme se na open air turné v krásných a osobitých prostorách, kde si budeme moct být mnohem blíže, než je tomu ve velkých halách. Společně budeme zažívat ohromnou energii, která při živém vystoupení vzniká, a která nám v poslední době hodně chyběla. To jsou zážitky, které nelze ničím nahradit,“ zvou na koncert členové skupiny Lucie.

Na pražský koncert budou navazovat další koncerty po celé České republice v Amfiteátru v Mikulově (3. července), na renomovaném festivalu Sázavafest (22. července) nebo třeba Amfiteátru v Lokti (6. srpna). Celou letní tour uzavře koncert v Amfiteátru ve Strakonicích, který je plánovaný na 2. září.

Kapela Lucie pro své fanoušky přichystala na rok 2022 dvě zcela odlišné a přitom výjimečné koncertní turné. Kromě letní rockové šňůry chystá na podzim dlouho očekávanou halovou show LUCIE V OPEŘE 2022 s originálním aranžmá v doprovodu filharmonie Hradec Králové.

Možnost nákupu vstupenek a detailní program LETNÍ ROCK TOUR 2022 „CHCI ZAS …” najdete na webových stránkách www.lucie.cz.

KONCERTY LETNÍ ROCK TOUR 2022 „CHCI ZAS…“

1) BRATISLAVA / TEHELNÉ POLE / PÁTEK / 10. 6. 2022

2) ČESKÉ BUDĚJOVICE / LETNÍ KINO / STŘEDA / 15. 6. 2022

3) PLZEŇ / AMFITEÁTR PLAZA / ČTVRTEK / 16. 6. 2022

4) OLOMOUC / AMFITEÁTR KORUNNÍ PEVNŮSTKA / ČTVRTEK / 23. 6. 2022

5) TŘEBÍVLICE / VINAŘSTVÍ JOHANN W / PÁTEK / 24. 6. 2022

6) PRAHA / LEDÁRNY BRANÍK / STŘEDA / 29. 6. 2022

7) MIKULOV / AMFITEÁTR / NEDĚLE / 3. 7. 2022

8) VÝRAVA (u HK) / LETNÍ PARKET / SOBOTA / 9. 7. 2022

9) SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU / SÁZAVA FEST / PÁTEK / 22. 7. 2022

10) MALÁ SKÁLA / FOTBALOVÉ HŘIŠTĚ / PÁTEK / 5. 8. 2022

11) LOKET AMFITEÁTR / SOBOTA / 6. 8. 2022

12) BUCHLOVICE / AMFITEÁTR / PÁTEK / 26. 8. 2022

13) ŽATEC / LETNÍ KINO / SOBOTA / 27. 8. 2022

14) STRAKONICE / AMFITEÁTR / PÁTEK / 2. 9. 202

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE