Marek Ztracený přichází s novým letním hitem Moje milá

ztraceny

Marek Ztracený představuje nový letní singl Moje milá. V klipu o rodičovství, pěkných gestech a překvapeních se v hlavních rolích objeví populární čeští herci Veronika Kubařová a Lukáš Langmajer.

“Píseň Moje milá je ze života a téma klipu je něco, co zažívají nebo časem zažijí asi úplně všichni, a já nejsem výjimkou. Je o tom, že někdy rodičovství člověku může tak trochu přerůst přes hlavu, ale přesto by nikdo z nás neměnil! Ale není jen o rodičovství. Je také o tom, že ve vztahu jsou někdy zapotřebí pěkné gesta a překvapení. Tento příběh vyžadoval mimořádně sympatický herecký pár, a tak jsem zkusil oslovit Veroniku Kubařová a Lukáše Langmajera. Na mou velkou radost souhlasili a celé natáčení bylo dobrodružství. Oba jsou velmi fajn lidé a v klipu to vidět. Možná to pár mužů či žen inspiruje,”vysvětluje Marek pozadí vzniku novinky.

Marek Ztracený je aktuálně označován za nejpopulárnějšího zpěváka a hitmakera na české hudební scéně. Dokazuje to nejen série jeho rádiových hitů, ale také největší česká hudební událost loňského roku v podobě dvou vyprodaných koncertů v O2 aréně, kde vzniklo i úspěšné DVD Marek Ztracený v O2 areně 2020. Následovalo vyprodané a přesunuty turné RESTART 2021 po největších halách v České republice , na které věnoval 20 tisíc vstupenek zdravotníkům, policistům, hasičům a dalším. Policii ČR Marek začal podporovat ještě aktivnější – tento rok se totiž stal patronem tzv. “Pomněnkového dně”, který upozorňuje na problematiku ztracených osob v České republice.

Odkaz na videoklip Moje milá:

Charismatický zpěvák a šumavský patriot nestagnuje ani po koncertní stránce. Na letošní léto připravil speciální sérii koncertů s názvem Tour de léto. Celkem 20 vystoupení se uskuteční na zajímavých a výjimečných místech po celé České republice, v blízkosti kulturních památek, v parcích nebo v přírodě. Tour de léto je už na více místech vyprodáno. Nepůjde o obyčejné koncerty. Kromě Marka a jeho hudebních hostů se představí známí herci, sportovci, kuchaři a další zajímavé osobnosti. Program je doplněn o workshopy, hry, zóny pro děti či kavárny a další zajímavosti. Celé odpoledne Marek připravil tak, aby se mohl znovu setkat s celou svou Ztracená rodinou a ostatními fanoušky.

“Myšlenkou těchto koncertů je dát fanouškům něco navíc. Něco, co běžně nezažijí, a hlavně jde o to, užít si léto. Řekl jsem si, že ty omezení počtu návštěvníků nějak využijeme, a uvědomil jsem si, že když nemůže být na koncertě tak mnoho lidí, o to více se jim můžeme věnovat. Budeme mezi nimi celé odpoledne a je to docela výzva. Také jsem si uvědomil, že když jsem začínal kariéru, hrál jsem pro 15 leté dívky, které příjemně stárnou se mnou a dnes mohou mít tak kolem třicítky a mají děti. Rád bych jim nabídl místo, kam mohou přijít s celou rodinou a všichni se zabavit. Těším se na to! “ Prozrazuje Marek o připravovaných akcích.


Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE