Martina Balogová pokřtí své nové CD Comeback

balog

Zpěvačka a úspěšná finalistka Superstar Martina Balogová se vrací na hudbení scénu. Po více než roce příprav v nahrávacím studiu a natáčení hudebních klipů v zahraničí pokřtí své nové CD s názvem COMEBACK v rámci koncertu v hudbním klubu Radost FX. Křest pro VIP hosty i veřejnost se bude konat 30. 12. 2021 od 19 hodin v rámci společného koncertu se zpěvákem, hercem a producentem Milanem Matyášem Deutschem, který zároveň představí své nové album Silencio. Více ZDE.

Na albu zazní písně v češtině, angličtině a španělštině, jejichž autory jsou čeští skladatelé i covery zahraničních písní. Autorem většiny textů na albu je Milan Matyáš Deutsch, se kterým Martina nazpívala také dva duety „Já už tě nechci znát“ a „Bez tebe netančním“. Hudební klipy ke dvěma písním natočil režisér David Stejskal v italském Toskánsku, Jeremy Tichý v klubu Radost FX a další klipy bude točit v Londýně začátkem roku. Úvodní soulovou píseň Black Swan napsal pro Martinu hudební producent a skladatel David Vostrý z D#productions, kde se také písně nahrávaly. Album vydává nezávislá produkční firma MMD production, která se zabývá tvorbou filmu, hudby a divadla, zastupuje několik umělců z oblasti pop a jazz.

Některé písně z CD jsou již k dispozici na Spotify.

CD bude k prodeji od křtu 30. 12. 2021 na webu MMD production (www.mmd-production.com).

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE