Milan M. Deutsch vydává své 4. CD s názvem „SILENCIO“

Zpěvák, herec a skladatel Milan M. Deutsch vydává své čtvrté hudební CD, které nazval „Silencio. Nové album pokřtí spolu se svými hudebními hosty v kině Pilotů 14. 10. 2021 a najdete na něm 13 písní od různých skladatelů ve 4 jazycích (česky, anglicky, francouzsky a španělsky).

Některé skladby jsou součástí připravovaného divadelního představení „Bar Silencio“, které bude mít premiéru v únoru 2022 v divadle Reduta na pražské Národní třídě. Mezi hosty, se kterými MMD nazpíval duety, jsou např. finalistka superstar Martina Balogová nebo herečka a zpěvačka Veronika Bellová. Několik písní vzniklo ve spolupráci s hudebním producentem a skladatelem Davidem Vostrým z D#productions. Milovníci českých hitů zde najdou novou verzi písně Ondřeje Soukupa „Ještě tě mám plnou náruč“, kterou proslavil Jiří Korn a píseň Michala Pavlíčka „Vidím anděly“ z muzikálu Excalibur, kterou MMD nazpíval již před 15 lety na své první hudební CD.

MMD začal svou hudební kariéru jako zpěvák skupiny Xarisma. Ta vydala své stejnojmenné album, šlo především o cover verze anglických a španělských písní. Členy skupiny byli Simona Maierová (zpěv, kytara, flétna) a Andris B. Tamayo (piano, zpěv). Poté se Milan vydal na sólovou dráhu. Zpíval především šansony a balady. Vydal své 2. album pod názvem “Some of my favourites” v roce 2015. V roce 2020 křtí své 3. album “Česky”, které bude obsahovat 10 písní. MMD také napsal řadu textů pro jiné interprety – Martinu Balogovou, skupinu Lollypopz, Martu Marinovou, Simonu Maierovou a Elenu Sonenshine. Jako herec také působil v desítce divadelních her v pražských divadlech Semafor, Mana a Neklid, včetně svého vlastního autorského muzikálu Voda živá.

CD bude k prodeji od října 2021 přes webové stránky produkční společnosti MMD production (www.mmd-production.com).

Komentáře

Registrace 30 dnů zdarma

Rock&Pop zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box