Michal Kindl vydává titulní singl ze své připravované druhé desky. Klip k němu natočil ve Zlíně

michal

Uběhly dva měsíce od vánočního videoklipu Slib, do něhož Michal Kindl obsadil Sandru Novákovou s jejím synem. Teď se hlásí opět o slovo, tentokrát však kromě jeho samotného uvidíte v novince Ticho hlavně střechu zlínského mrakodrapu.

To ale neznamená, že by Tichu chyběl náboj nebo drajv, naopak. Stejně jako první singl Kruh, i text novinky vycházel z určité umělcovy životní etapy. Zatímco Kruh pojednával o jejím uzavření, Ticho poukazuje k vnitřnímu zklidnění. „Procházel jsem se po Zlíně, zrovna začalo sněžit, já se podíval vzhůru a řekl si – to je ono, tam nahoře bych chtěl natáčet klip,“ řekl hudebník o lokalitě, kde se video natáčelo. Vizuál opět režíroval Leoš Brabec z Primetime. „S Leošem na to jdeme trochu jinak. Nemáme bodový scénář. To, co se bude dít, nás napadá za chodu. I záběry z dronů nebyly vymyšlené předem. Nemá smysl nic připravovat, pokud chce člověk zůstat autentický,“ přiblížil svou vizi. Přestože v klipu vsadil na prožívání emocí v kontrastu s chladným prostředím města a budovy, na place panovala pohodová atmosféra a došlo i na smích, jemuž nahrávaly různé situace. „Podívali jsme se do čtyř různých lokací – na již zmíněný mrakodrap, do opuštěné továrny, památníku Tomáše Bati a na náměstí T. G. Masaryka, kde je i univerzita. Zrovna probíhala výuka a studenti na mě z budovy koukali jak na nějakého blázna, co tam pobíhá,“ udává Michal příklad.
V současné době se zpěvák intenzivně připravuje na vydání druhé autorské desky, jež ponese stejný název jako aktuální singl. Fanoušci se jí dočkají už letos na jaře. Své umění si však Michal nenechává pro sebe, skládá písně například i Štefanovi Margitovi. S ním si zazpíval i na jeho turné a doprovodil ho v jedné písni i na klavír. Lidí ho však mohou znát i jako předskokana koncertní šňůry Davida Kollera. „Teď jsem u Davida v jeho studiu v pražské MeetFactory nahrával skladby jen s piánem, dohromady jich bylo přes čtyřicet. Rád bych je i v této verzi vydal, jelikož mi hodně lidí psalo, že je akustické verze mých písní na koncertech zaujaly,“ netají se talentovaný hudebník svými plány.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

HONZA HOMOLA Procesem tvorby se musím bavit

Ačkoli si každý hudební fanoušek spojí jméno Honzy Homoly v první řadě s pozicí kytaristy a zpěváka ve svérázné skupině Wohnout, bylo by poměrně krátkozraké jej takto jednoznačně zaškatulkovat. Je člověk mnoha talentů a zájmů. Jako výtvarník se věnuje nejen počítačové grafice, animaci a videu, ale předně i tvorbě obrazů, v nichž kombinuje digitální technologie s malbou. K mnoha hudebním nástrojům, které ovládá, přidal…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE