Michal Strnad přichází po mystifikaci s obyčejným životním příběhem

Michal Strnad  Tranzistor1 e1697183527584

Michal Strnad je český zpěvák, skladatel a psychoterapeut, která má svém kontě stovky koncertů po celém světě i aktuální autorské album „Další“, se kterým sklidil úspěch a vyvolal rozruch. Naleznete na něm duet s Lenkou Dusilovou nebo s Barborou Polákovou. Právě k duetu s Polákovou společně s režisérem Vítem Klusákem natočili mystifikační videoklip Facky lásky (Hiding Our Love), jenž poukazoval na důležitost párové terapie. Michalovy písně často odkazují na témata spojená se sociálními a psychickými problémy a pravidelně bodují v českých hitparádách.

Nyní přichází s novým singlem „Hledej mě dál“, za kterým autorsky stojí jeho jmenovec Tomáš Strnad, a tentokrát vypráví obyčejný příběh dvou lidí. Výpravný videoklip natočil tandem David Van & Lukáš Hausenblas z leteckého pohledu i z perspektivy kapoty auta. Píseň produkoval Petr Zatloukal, Michalův kolega z kapely Barbory Polákové, a bicí nahrál Adam Koller.

YT videoklip Hledej mě dál:

„Ta píseň mě vzala za srdce, je to pro mě silný lovesong o osudovém setkání lidí, kteří se jednou museli potkat. Musela se spojit spousta věcí, aby k tomu setkání došlo. Myslím, že každý z nás známe takový příběh ze svého života nebo jsme o něm aspoň slyšeli. Bylo to vůbec poprvé, co jsem uchopil píseň jiného autora. Není to pro změnu píseň o žádném důležitém sociálním tématu, ale “jen” o silném životním příběhu dvou lidí,“ prozrazuje o písni zpěvák.

 

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE