Miley Cyrus startuje nekonečné prázdniny

Od roku 2006, kdy debutovala v sitcomu televize Disney jako Hannah Montana, si Miley Cyrus pohrávala s myšlenkou života velké popové hvězdy. Podnikla několik vpádů do synthpopu, psychedelie, country a art-rocku. Nyní vydává už osmé album. Nese název Endless Summer Vacation a působí trochu jako rekapitulace více než 15 let její kariéry, přičemž, jak píše hudební časopis Rolling Stone, „Cyrus prochází žánry s lehkostí zkušeného turisty.”

Endless Summer Vacation, vydala 10. března 2023 prostřednictvím Columbia Records poté, co po vydání svého sedmého studiového alba Plastic Hearts (2020) opustila RCA Records.

Během práce na Endless Summer Vacation ještě stačila vydat živé album Attention: Miley Live (2022). Hlavní singl „Flowers“ vydala už 12. ledna 2023.

Před pár hodinami uveřejnila „Flowers“ s textem, takže si ho můžete zazpívat spolu s ní zde:

 

Sponzorováno

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Miley Cyrus | Attention: Miley Live

Miley Cyrus Attention: Miley Live SONY MUSIC 82:15 POP ROCK Recenzuje: ROMAN JIREŠ (ČTK) 40% Miley Cyrus se podle starších zpráv neváže na to být klukem nebo holkou. Podobně nevyjasněné v jejím případě je, zda chce být více herečkou nebo zpěvačkou. A stejně nejednoznačně vyznívá i tvrzení, že Attention: Miley Live je její první živé album, když…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se