Na strahovskou Sedmičku míří američtí Supersuckers

V rámci dvoudenní akce Turbojugend Prague Spring Weekend 2018 dorazí ve dnech 13. a 14. dubna do strahovského Klubu 007 hned několik zajímavých kapel. Tou nejočekávanější však patrně bude v pátek 13. 4. americká parta Supersuckers.
“Kdo nemá rád Supersuckers, nemá rád rock’n’roll,” prohlásil prý kdysi sám velký Lemmy Kilmister z legendárních Motörhead. To možná samo o sobě jasně napovídá, že Supersuckers jsou kultovní band. Kapela, která se ve své muzice nebojí ani řádně rock’n’rollově přitvrdit, ani vše dochutit kupříkladu pořádnou kořeněnou porcí country.
Na Sedmičce vystoupili naposledy před jedenácti lety, takže juknout na to, jak tihle chlapíci po té době vypadají a co ze svých hlasivek a nástrojů vymáčknou za dirty heavy garage punk rock’n’roll country koktejl, určitě není úplně od věci.
Pro úplnost doplňme, že v pátek před nimi zahrají domácí The Unholy Preachers a na sobotu 14. 4. je v programu připraveno místo pro německé Zäp Bäshy, polské Poison Heart a domácí Fleshsoul.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=nk3_NkaCaoo[/youtube]

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

PUSŤTE JIM TAM TROCHU ROKENROLU, ONO SE JIM TO ZHROUTÍ SAMO

Kapely, které pomohly rozleptat reálný socialismus 17. listopad 1989. Tradičně budou v médiích jako svatí na orloji defilovat všemožní politici, pamětníci a vykladači dějin, aby nám vysvětlili, kdo že to vlastně svrhnul reálný socialismus v Československu (a leckdo z nich neopomene zdůraznit své zásluhy na tomto procesu). Poněkud se při tom zapomíná na destruktivní úlohu elektrické kytary a rokenrolu. Říká se leckdy, že…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE