Nejprodávanější album Lucie Bílé vychází v reedici

Hvezdy jako hvezdy

Album Lucie Bílé Hvězdy jako hvězdy vychází k 25. výročí od vydání v remasterované reedici.

Lucie Bílá natočila album Hvězdy jako hvězdy v roce 1998. Coververze zahraničních hitů produkoval skladatel Ondřej Soukup a texty je opatřila Gabriela Osvaldová. V podání Lucie Bílé se písně dostaly na novou úroveň a staly se „novými hity“.

„Deska Hvězdy jako hvězdy je podle mě mimořádně povedená a nadčasová. Řadu písní z tohoto alba zpívám dodnes – některé dokonce i v muzikálu Láska je láska, který uvádíme v mém rodinném Divadle Lucie Bílé – a reakce diváků jsou vždy fantastické. Jsem ráda, že je o desku i po pětadvaceti letech takový zájem a dočkala se reedice, rozhodně si to zaslouží,“ vítá nové vydání Lucie Bílá.

Album se setkalo s nevídanou odezvou. „Způsob, jakým se Lucie Bílá zhostila interpretace písní na albu Hvězdy jako hvězdy, považuji vedle jejího výkonu v písni Requiem (známé také jako Requiem pro panenku) za druhý vrchol její tvorby,“ míní ředitel vydavatelství Warner Music Czech Republic album Vladimír Kočandrle.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe je odemčené, které vydala v půli března, obsáhly…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE