Nová deska Fall Out Boy až v příštím roce

Kdo sleduje kapelu Fall Out Boy ví, že v poslední době kapela propagovala své nadcházející album Mania. Vyšly dva singly, objevil se videoklip ke druhému singlu Champion. Nyní všechny překvapila zpráva, kterou zveřejnil frontman skupiny Patrick Stump. Datum vydání desky se mění.
V poslední době, přesněji od comebacku, který přišel v roce 2013, se kapela nezastavila. Koncertovali, měli turné, připravovali desku, která ukázala, že stále umí dělat dobrou muziku. Po necelých dvou letech v letošním roce vyšly dva singly. A byla ohlášena další řadová deska. Dokonce už bylo známé datum vydání, plánovalo se na 15. září.
Nyní je však všechno jinak, Patrick Stump, frontman kapely na svém twitterovém účtu informoval o změnách, které se udály. Konkrétně se posouvá datum vydání desky a to na rok 2018. V kapele o tom, podle oficiálního vyjádření, dlouho mluvili a myslí si, že je to nejlepší rozhodnutí. Chtějí, aby deska byla co nejlepší, což nejde zvládnout za pár týdnů. Nové datum je tedy stanoveno na 19. ledna.
Zuzana Žáková

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box