Nová deska Fall Out Boy až v příštím roce

Kdo sleduje kapelu Fall Out Boy ví, že v poslední době kapela propagovala své nadcházející album Mania. Vyšly dva singly, objevil se videoklip ke druhému singlu Champion. Nyní všechny překvapila zpráva, kterou zveřejnil frontman skupiny Patrick Stump. Datum vydání desky se mění.
V poslední době, přesněji od comebacku, který přišel v roce 2013, se kapela nezastavila. Koncertovali, měli turné, připravovali desku, která ukázala, že stále umí dělat dobrou muziku. Po necelých dvou letech v letošním roce vyšly dva singly. A byla ohlášena další řadová deska. Dokonce už bylo známé datum vydání, plánovalo se na 15. září.
Nyní je však všechno jinak, Patrick Stump, frontman kapely na svém twitterovém účtu informoval o změnách, které se udály. Konkrétně se posouvá datum vydání desky a to na rok 2018. V kapele o tom, podle oficiálního vyjádření, dlouho mluvili a myslí si, že je to nejlepší rozhodnutí. Chtějí, aby deska byla co nejlepší, což nejde zvládnout za pár týdnů. Nové datum je tedy stanoveno na 19. ledna.
Zuzana Žáková

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE