Novozélandští Fat Freddy's Drop se v příštím roce zastaví premiérově v Praze

Kapela Fat Freddy’s Drop, pocházející z novozélandského Wellingtonu, vyráží na svá pravidelná evropská turné již od roku 2002. Tentokrát se ale s nadcházející šňůrou objevila poprvé v itinerářích členů souboru položka Praha, Česká republika. Fat Freddy’s Drop vystoupí 17. března 2020 v Lucerna Music Baru.
Mimochodem, ještě před startem turné (v listopadu 2019) slibuje kapela nové studiové album, které by mělo být následovníkem toho zatím posledního (vyšlo pod názvem Bays v roce 2015).
Na posledních singlech Freddy’s dali najevo, že se nebojí posouvat do jiných hudebních směrů. Na vyprodaných koncertech v roce 2018 ve Spandau Zitadelle v Berlíně, 02 Academy Brixton v Londýně, AFAS Live v Amsterdamu a v Zénith Paris otestovali novinky jako Special Edition, Trickle Down, Kamo Kamo nebo 114, které nachystali pro nahrání ve studiu Bays v domácím Wellingtonu.
Turné k novému albu bude zahrnovat koncerty v arénách v Amsterdamu, Paříži, Londýně a Berlíně. Zároveň se Freddy’s po dlouhé době vrátí do Barcelony, Madridu, Lisabonu a Varšavy a mezi tím vším je naplánováno také jejich debutové vystoupení v Praze.

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box