Nový klip Skyline vypráví příběh Davida Guetty z Blatné

Nový vizuální počin kapely Skyline je k energií nabitému singlu Rave, o jeho podobu se postaral opět režisér Tomáš Bláha. Také tento singl pochází aktuálního alba Jungle. To přiveze představit kapela svým fanouškům v rámci klubového turné do celkem třinácti měst. Startují už 22. října, v Praze pak vystoupí 15. prosince.
Klip Rave vypráví příběh DJe z maloměsta, který se, tak jako každý pátek, chystá zahrát na místní diskotéce. “Do klipu jsem chtěl nějak zahrnout rutinní činnosti, které se na maloměstě dají podnikat – pít pivo, driftovat s autem, nebo snít o něčem lepším. Celé to nemá působit jako posměch maloměšťáctví, já sem jsem maloměšták a jsem na to hrdý, naopak si myslím, že lidé z malých měst umí nezdary a podobné problémy snášet mnohem lépe, než lidé z měst větších,” vysvětluje ke konceptu videoklipu režisér Tomáš Bláha – ten pro Skyline natočil také předchozí videoklip, a to k písni Ocean. A co říkala na koncept klipu kapela? “Líbila se nám Tomášova myšlenka, že bude natáčet v Blatné, odkud on sám pochází. Ta znalost prostředí je v klipu opravdu znát. A moc rádi bychom vyzdvihli i výkon Libora Petráška v hlavní roli blatenského Davida Guetty,” dodává s úsměvem bubeník Radek Bureš za celou kapelu. Za zmínku ještě stojí, že poslední část klipu Rave se natáčela v blatenském klubu Elimat, který je v současné době zavřený na dobu neurčitou a párty, která byla zorganizovaná kvůli natáčení klipu, tak byla na dlouhou dobu také poslední.
[youtube]https://youtu.be/mF_YwFqdBaE[/youtube] Co se týče klubového turné Skyline, to odstartuje už 22. října a zastaví se celkem ve třinácti městech. Kdo Skyline už někdy zažil naživo ví, že by si jejich koncert rozhodně neměl nechat utéct, protože takovou záplavu energie na jiných koncertech jen těžko zažijete. Vstupenky na 15. prosince do pražského klubu Roxy jsou k dispozici v předprodejních sítích GoOut, Ticketpro a Ticketportal za 180 Kč + poplatky.
[youtube]https://youtu.be/o5WjBJd_La8[/youtube]  

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE