Nový singl HOPE kapely Anteater

hope

Anteater je tříčlenná parta z Prahy a po téměř dvouleté odmlce vydává videoklip k singlu HOPE. Produkce se opět ujal Thom Fröde a natáčelo se právě v jeho studiu “I”.

Song vznikl na jaře 2022, má v sobě tak svěží energii a závan nových nadějí, že když něco končí, něco nového může začít. “Text pojednává o vykročení z komfortní zóny a překonávání vlastních hranic. Dalším stěžejním tématem je touha po životní změně, přičemž v tomto kroku kolikrát nestojí v cestě nic víc než “jen” vlastní mysl”, prozrazuje zpěvačka Andrea.

Klipu se ujal Radim Věžník a o mastering se postaral Amák v jeho studiu Golden Hive, kde kapela nahrával předchozí EP “Other Worlds“. Singl HOPE se objeví na novém albu, které by mělo vyjít na podzim tohoto roku. V tuto chvíli se kapela chystá do studia, ale ještě předtím se opět vydá na turné po Anglii, kde je čeká několik koncertů v Londýně, Brightonu, Manchesteru nebo Shrewsbury.

Anteater si můžete naživo užít třeba 12. 5.  2023 v Plzni v Divadle pod Lampou, nebo 23 .5.  2023 v pražském klubu Rock Café. Na obou těchto koncertech zahrají po boku kapely Janet A. 

Další novinky a koncerty kapely najdete na webu www.anteaterofficial.com, Facebooku nebo Instagramu.

Videoklip HOPE:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE