Nový videoklip NEZAPOMEŇ od Kowall Company

KOWALL COMPANY z Přerova vydávají nový videoklip k písni “Nezapomeň” z posledního alba “Návod na soužití”,  které momentálně propagují na probíhajícím “Konečně tour” s písničkářem Pekařem a jeho kapelou.

Přerovská kapela KOWALL COMPANY se opět vrací na scénu a vydávají další videoklip z alba “Návod na použití”, k písni “Nezapomeň”. které, dle slov frontmana kapely Filipa Kovaříka, odráží věci, který by jednou mohly hodně bolet.

Na videoklipu kapela spolupracovala s dvojicí Martin Mikuš a David Žák a jedná se o jejich druhou klipovou spolupráci.

“Život je hrozně dlouhej a složitej na to, aby si člověk dokázal udržet všechny milující lidi v těsné blízkosti. O to cennější jsou ti, kteří s vámi bok po boku pak zestárnou.  Nejednoho člověka jeho životní výzvy odvanou kde kam a vy se s přáním jeho nových životním úspěchů smíříte s tím, že u toho možná nebudete. Slovo “možná” uvádím záměrně, protože je jenom na nás, jestli se i nadále “sdílet”. Za mně osobně není žádná vzdálenost tak velká, aby narušila vzájemný propojení mezi lidmi a takzvaná životní střelka zamíří kompasu vždycky tím správným směrem”  dodává frontman, zpěvák a kytarista kapely Filip Kovařík.

Pop-rocková kapela KOWALL COMPANY na hudební scéně působí aktivně již od roku 2011 a má na kontě nespočet koncertů a dalších úspěchů, které kapele otevřely dveře na hudební scénu– viz.  výhra v talentové soutěži Objev roku rádia Haná 2019. Zakládajícími členy jsou Filip Kovařík a Petra Skácelíková, později se ke kapele přidali Martin Žák a Radim Bittner.

Klip vznikl ve společenském sále v Jindřichově na jeden záběr, a proto celá scéna musela být kompletně překopána tak, aby vyhovovala parametrům klipu.

Jejich videoklip „Nezapomeň“ + další informace o kapele najdete  na jejich oficiálních webovkách www.kowall-company.cz

Sponzorováno

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<