Olga Lounová oznámila, kdy se vrátí

Olga Lounová

Zpěvačka Olga Lounová ohlásila svůj návrat na pódia. Po plánované roční mateřské dovolené, na které se bude věnovat rodině, plánuje s novou energií a projektem, který navazuje na její dosud nejúspěšnější show. Koncert s názvem Sraz optimistů 2 – Nová kapitola se uskuteční 5. listopadu 2026 v pražském O2 universu. Půjde o evoluci původního konceptu, která slibuje ještě propracovanější vizuální zážitek a silnější emoční náboj.

Přivítá druhou dceru

První Sraz optimistů se pro Olgu Lounovou stal nezapomenutelným mezníkem. Dne 6. prosince 2025 se před téměř pěti tisíci fanoušky emotivně rozloučila s pódii a zároveň oznámila, že následující rok přivítá na svět svou druhou dceru.

Atmosféra tehdy doslova vibrovala emocemi. Diváci stáli, zpívali a často se dojali až k slzám. Hity v originálních aranžích, jedinečné vizuály a osobní momenty mezi zpěvačkou a publikem vytvořily večer, na jaký se nezapomíná.

Související články

Odezvy