OLGA LOUNOVÁ zapojila do natočení vánočního klipu celou rodinu a těší se na Vánoce

lounova

Ve vánočním klipu Olgy Lounové hraje skoro celá rodina. Maminka, sestra Mirka a dokonce i malinká neteř Vědunka. Nezapomnělo se ani na psa Easyho a kočku Micky. Největší díl pozornosti na sebe strhla mladší sestra Eliška, která kompletně vánoční píseň s Olgou nazpívala.

Vše se točilo v roubence, která patří rodičům a kam se Olga na Vánoce každý rok moc ráda vrací.

Olga říká: „Miluju Vánoce, což je asi z téhle písně poznat. Napsala jsem ji minulý rok těsně před Vánoci v době, kdy nebyla úplně dobrá nálada v celé naší zemi. Zastesklo se mi po klasických veselých vánočních svátcích a tak jsem tu chuť po radosti dala do téhle písničky. Možná i proto, že se nám narodila malá neteřinka Vědunka. Teď slaví přesně rok! Utíká to jako voda. V klipu hraje nejenom naše roubenka, ale vlastně celá naše rodina i pes Easy a kočka Micky. Režie se ujal David Pacholík. Myslím, že celou tu naši rodinou atmosféru perfektně vystihnul a natočil. Dodržujeme rádi tradice jako je rozkrajování jablek a nebo zpívání koled.”

Eliška ke společnému duetu dodává: „Vánoce mě baví každý rok. Peču cukroví, zdobím stromek, balím dárky, ale nejvíc mě baví ty momenty, kdy si zpíváme koledy. Je to moje první vánoční písnička.”  Eliška Pytlounová, mladší sestra Olgy, je nadějnou mladou zpěvačkou, která má za sebou úspěch s klipem Dneska je pátek.

Olga Lounová na příští rok chystá celé album věnované Vánocům. Letos vydala své řadové album Patříme k sobě. 

Videoklip zde:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe je odemčené, které vydala v půli března, obsáhly…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE