OLGA LOUNOVÁ zapojila do natočení vánočního klipu celou rodinu a těší se na Vánoce

Ve vánočním klipu Olgy Lounové hraje skoro celá rodina. Maminka, sestra Mirka a dokonce i malinká neteř Vědunka. Nezapomnělo se ani na psa Easyho a kočku Micky. Největší díl pozornosti na sebe strhla mladší sestra Eliška, která kompletně vánoční píseň s Olgou nazpívala.

Vše se točilo v roubence, která patří rodičům a kam se Olga na Vánoce každý rok moc ráda vrací.

Olga říká: „Miluju Vánoce, což je asi z téhle písně poznat. Napsala jsem ji minulý rok těsně před Vánoci v době, kdy nebyla úplně dobrá nálada v celé naší zemi. Zastesklo se mi po klasických veselých vánočních svátcích a tak jsem tu chuť po radosti dala do téhle písničky. Možná i proto, že se nám narodila malá neteřinka Vědunka. Teď slaví přesně rok! Utíká to jako voda. V klipu hraje nejenom naše roubenka, ale vlastně celá naše rodina i pes Easy a kočka Micky. Režie se ujal David Pacholík. Myslím, že celou tu naši rodinou atmosféru perfektně vystihnul a natočil. Dodržujeme rádi tradice jako je rozkrajování jablek a nebo zpívání koled.”

Eliška ke společnému duetu dodává: „Vánoce mě baví každý rok. Peču cukroví, zdobím stromek, balím dárky, ale nejvíc mě baví ty momenty, kdy si zpíváme koledy. Je to moje první vánoční písnička.”  Eliška Pytlounová, mladší sestra Olgy, je nadějnou mladou zpěvačkou, která má za sebou úspěch s klipem Dneska je pátek.

Olga Lounová na příští rok chystá celé album věnované Vánocům. Letos vydala své řadové album Patříme k sobě. 

Videoklip zde:

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se