Parkway Drive se na začátku příštího roku vrátí do Fora Karlín

Australští Parkway Drive od svého vzniku v roce 2003 do dnešního dne zdokumentovali svoji kariéru na šesti studiových deskách, jednom minialbu, dvou DVD a knize, která mapuje dekádu jejich existence. Pětkrát byly jejich nahrávky oceněny zlatou deskou a všech jejich šest alb bodovalo v prodejním žebříčku ARIA v první desítce, včetně květnové novinky Reverence” která stejně jako předchozí deska Ire debutovala v Austrálii na 1. místě.
V závěru vystoupení na Aerodrome festivalu kapela Parkway Drive oznámila, že se v příštím roce, konkrétně 18. února 2019, vrátí na sólový koncert. Naváže tak na úspěch nejen na zmíněném festivalu, ale na ten z posledního sólového koncertu v loňském roce ve Foru Karlín, kam poprvé přivezla show plnou pyrotechnických a světelných efektů.
 
 
 

Sponzorováno

Související články

KDE SI TO PŘEČTEME? Tištěná média v devadesátých letech

Poslední část trilogie o hudbě a dění kolem ní v devadesátkách se bude týkat šíření informací v tištěných časopisech a knihách. Se společenskými změnami se totiž roztrhl pytel s všemožnými pokusy vytvořit český Melody Maker nebo Rolling Stone (byť zrovna ten u nás krátce, od dubna 1999 do května 2001, v české mutaci i vycházel). A v publikacích věnovaných slavným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se