Peter Pan Speedrock zahrají ve čtvrtek u nás možná naposledy

Nejhlasitější holandská kapela, jak se o Peter Pan Speedrock občas psává, má namířeno ve čtvrtek 17. března do pražského Klubu 007 na Strahově. Založena byla v roce 1995 v Eindhovenu a informační tam tamy obeznámené s kapelním děním vybubnovávají do světa zprávu, že pánové v letošním roce hodlají dějiny Peter Pan Speedrock uzavřít a začít se věnovat jiným svým projektům.
Je tedy dost dobře možné, že jejich vystoupení v rámci turné ke dvaceti letům kapely, bude také poslední šancí vidět toto trio s láskou k syrovému dirty rock’n’rollu, pivu a vůni benzínu live na pódiu některého z našich klubů.
Pár koncertů už tu odehráli a kdo měl tu čest, dobře ví, jak dokážou prostor klubu rozžhavit soundem, v němž někteří nacházejí vlivy Motörhead, jiní třeba zase “dávných” kultovních Belgičanů La Muerte. Každopádně, energie jim nechybí a to, že jejich nářez bude pěkně “vod podlahy” (Přemka s jeho Receptářem tentokrát nemyslíme) je nad měsíc v úplňku jasnější.
Společnost jim na scéně budou tentokrát dělat jejich krajané, další eindhovenská parta, kapela Black-Bone.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=n6M56HwgjiU[/youtube]

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE