Píseň k filmu Prázdniny s Broučkem nazpívala Bára Poláková

Bára Poláková a Lukáš Příkazký. Zdroj Bontonfilm

Ústřední píseň k nové komedii Prázdniny s Broučkem nazpívala zpěvačka a herečka Bára Poláková s dalšími aktéry filmu. Píseň „Léto s tebou“ autorské dvojice Jiřího Schelingera a Františka Ringo Čecha přezpívala společně s Lukášem Příkazkým a jejich filmovými dětmi. Singl vychází u vydavatelství Supraphon.

Bára Poláková coby dobrodružná food blogerka, vyrazí ve filmu s celou svou rodinou vstříc novým zážitkům na letní dovolenou k moři veteránem, Broučkem, z roku 1972. Její manžel, kterého si zahrál Lukáš Příkazký, však její nadšení ani trochu nesdílí. Původně cesta na dovolenou k Jadranu se ale může změnit v nečekané dobrodružství. Vždyť i cesta je cíl. Barbora Poláková se v novém snímku představí nejenom v hlavní ženské roli, ale nazpívala i ústřední píseň k filmu. Singl s názvem „Léto s tebou“, který je dnes už klasika nazpíval všem dobře známý zpěvák a skladatel Jiří Schelinger a text písně složil František Ringo Čech. Nyní můžete tento hit z roku 1976 slyšet v novém ženském podání.

Držitelka pěti cen Akademie populární hudby Anděl, Bára Poláková, nazpívala píseň, která vám doslova vlije do žil letní atmosféru. „Klip byl sestříhám často ze záběrů, které se do filmu nevešly,“ vysvětluje Bára Poláková. „Producent Pavel Vácha mě původně poprosil, abych napsala písničku k filmu. Já se na to těšila, už jsme měli dokonce s Davidem Hlaváčem pár nápadů, kudy to vzít,“ popisuje prvotní záměry Poláková. „Když jsem ale Broučka poprvé dokoukala, přišlo mi, že neexistuje nic lepšího než cover písničky Léto s tebou. A vůbec ne, abych to nazpívala sama. Ale celá rodina! A to já na covery obecně vůbec nejsem. Jako vůbec,“ dodává.

Singl společně s Polákovou nazpívala celá její filmová rodina, manžel Honza, kterého hraje Lukáš Příkazký a děti Barbora Dragounová a František Sládek. „Ve studiu jsme točili každý zpěv zvlášť, ale přáli jsme si přiblížit se co nejvíc k pocitu, že si celá rodina sedla k ohni, jednou si to zazpívala a náhodou nás u toho někdo natočil. Vždycky když klip vidím, přeju si někam vyrazit s holčičkama a zároveň vzpomínám na svoje dětství“, uzavírá zpěvačka.

Videoklip Léto s tebou:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe je odemčené, které vydala v půli března, obsáhly…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Odezvy

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE