Písničkář LÁSKA má nový videoklip z Tenerife

laskaaa

Nový singl Mraky je nedávnou vzpomínkou písničkáře Lásky na akci Holiday Party na Tenerife, kdy spolu s Voxelem a fanoušky vyrazili na dovolenou na jeden z Kanárských ostrovů. Na Tenerife se podařilo natočit videoklip shodou okolností i druhému interpretovi, nicméně na rozdíl od předem připraveného Voxela vznikal Láskův singl až na místě.

„Klip vznikl dříve než samotná písnička. Náhodou s námi na dovolené byli dva skvělí filmaři. Řekl jsem si, že to tam je tak pěkné, že musíme natočit klip. Akorát jsem zrovna neměl hotovou žádnou písničku, která by se na to hodila. Tak jsem klukům narychlo udělal takovou demonahrávku a šlo se točit. Finální song jsme udělali ve studiu o pár měsíců později. Kluci mě při střihu videa proklínali, protože demo a finální píseň se lišily, ale dali to. Já jsem s výsledkem velmi spokojený,“ upřesňuje Láska.

Píseň pojednává o potřebě vymanit se ze zdí a mantinelů, o touze žít si po svém a nebát se vykročit z davu. Nahrávala se v pražském studiu Rooftop pod produkčním dohledem Ondry Žatkuliaka.

„Koneckonců úryvek sloky ‚když se celej svět posadí, zůstat stát mi nevadí, myšlenku vystihuje celkem přesně,“ popisuje Láska téma nového singlu.

Klip Mraky:

Písničkář je aktuálně na turné Music & Stand up se skvělým hostem Arnym Frauenbergem, chystá se na koncertní sérii Votvírák na cestách a plánuje další zájezd s fanoušky na Kanárské ostrovy, který by se měl uskutečnit už letos v březnu. Píseň Mraky by se tak mohla dočkat kanárského pokračování.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

HONZA HOMOLA Procesem tvorby se musím bavit

Ačkoli si každý hudební fanoušek spojí jméno Honzy Homoly v první řadě s pozicí kytaristy a zpěváka ve svérázné skupině Wohnout, bylo by poměrně krátkozraké jej takto jednoznačně zaškatulkovat. Je člověk mnoha talentů a zájmů. Jako výtvarník se věnuje nejen počítačové grafice, animaci a videu, ale předně i tvorbě obrazů, v nichž kombinuje digitální technologie s malbou. K mnoha hudebním nástrojům, které ovládá, přidal…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE