Písničkář Láska představuje nový singl s klipem z oblíbeného místa sebevrahů

Laska 4

Zpěvák a kytarista Láska představuje nový klip s herečkou Janou Pidrmanovou v hlavní ženské roli. Video doprovází singl Najednou, který se dotýká vážných témat jako jsou osobní vyhoření, vážná vztahová nedorozumění či problematika sebevražd. Režie se překvapivě chopil herec Jaromír Nosek. Výsledkem je povedený klip s mrazivou atmosférou podtrhující vyznění samotné písně. Ponurou atmosféru umocňuje skutečnost, že se klip natáčel i na vyhledávaném místě sebevrahů.

Na samý začátek roku si písničkář Láska (vl. jménem Václav Vaňura) připravil svůj nový singl Najednou z připravovaného nového alba. Režie se tentokrát ujal oblíbený herec Jaromír Nosek, kterého v Láskových klipech známe spíš z opačné strany kamery. „Někdy v létě jsem byl v divadle na hře Přátelák, kterou Míra režíroval. Když jsme pak spolu seděli a on říkal, jak ho režírování baví, domluvili jsme se, že mu svěřím svůj další klip. Takže vše, co v klipu vidíte – příběh, lokace, kostýmy…to vše je čistě Mírova práce“, popisuje vznik klipu hudebník. V hlavní ženské roli se představuje populární herečka Jana Pidrmanová, která je široké veřejnosti dobře známá z TV inscenací či angažmá v Národním divadle.

Klip se natáčel na několika místech v Praze, kamery i střihu se ujal Vít Kanyza, finančně ho podpořil OSA. Samotné natáčení provází i spousta celkem bizárních příběhů. „Když jsme dotáčeli na Bránických skalách, přišel za námi nějaký člověk s dotazem, zda jsme tam pracovně. Obratem se ukázalo, že je to policejní vyjednavač v civilu. On i jeho kolegové (kteří stáli ukryti opodál) totiž přijeli na něčí udání, že na skále někdo stojí a pravděpodobně se chystá seskočit. Nevědomky jsme si totiž k natáčení vybrali oblíbené místo sebevrahů. Trochu nás z toho zamrazilo, nebudeme lhát“, doplňuje okolnosti vzniku klipu písničkář.

Láska zakončil rok 2022 úspěšným akustickým turné s Jakubem Děkanem. V turné proto budou oba umělci pokračovat i na jaře 2023. Těšit se tak můžeme na koncerty například v Plzni, Olomouci, Děčíně, Sokolově, Sušici a dalších městech nejen v Čechách.

Videoklip Najednou:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE