Pocta českým filmům a pohádkám

Podobně, jako koncerty filmové hudby, nebo například vystoupení samotného Ennia Morriconeho v O2 Aréně, se nyní obdobného formátu dočkají i skladby s oblíbených českých filmů a pohádek.
Koncert Pocta českým filmům a pohádkám s pořadovým číslem 2 se uskuteční 21. listopadu ve Dvořákově síni pražského Rudolfina. Zaznějí písně z filmů Starci na chmelu či Páni kluci, slavné písničky z pohádek Lotrando a Zubejda nebo S čerty nejsou žerty, ale také znělky dnes téměř kultovních večerníčků doprovázejících dospívání hned několika generací, jako jsou Maxipes Fík a Rákosníček. Večerem bude provázet Nikola Bojčev, pořadatel koncertního cyklu Film Music Prague.
Tuzemská filmová hudba nabízí nepřeberné množství ikonických písní a melodií, které si zaslouží připomenutí i obdiv. Právě proto a i díky úspěchu prvního májového koncertu Pocta českým filmům a pohádkám, jsme se rozhodli formát zopakovat,“ říká Martina Klausová, z rádia Classic Praha.
„Chceme navázat na velmi úspěšnou premiéru vznikajícího koncertního cyklu Pocta českým filmům a pohádkám. Jsme nadšení, že tentokrát za doprovodu skvělých muzikantů vystoupí pan Jiří Suchý, kterého považujeme za jednu z nejzásadnějších postav české populární hudby a kultury,“ dodává Martina Klausová.
Vstupenky lze zakoupit prostřednictvím sítě Ticket Art či přímo na oficiální internetové stránce(koncert.classicpraha.cz). Informace a detaily o události naleznete na Facebooku rádia Classic Praha (www.facebook.cz/classicpraha) .

Související články

4 Tenoři (eponymní album)

4 Tenoři 4 Tenoři Supraphon  48:16 POP, MUZIKÁL ROMAN JIREŠ (ČTK) Držitel ceny Thálie, tenorista Marian Vojtko, muzikálový barytenorista a popový zpěvák Pavel Vítek, dvojnásobný majitel ceny Thálie, tenorista Jan Kříž a sólista Národního divadla v Praze, tenorista Michal Bragagnolo mají poměrně zavedené kariéry. Takže se jim dá věřit, že je vokální projekt 4 Tenoři upřímně…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<