Pražské oslavy 115 let Harley-Davidson započnou koncertem The Rolling Stones

Praha na začátku července přivítá hned dvě legendy. První z nich bude kapela The Rolling Stones, jež se v metropoli představí už popáté, tentokrát během turné s názvem No Filter, během něhož zahraje své největší hity. Zato značka Harley-Davidson své oslavy, jež pořádá každých pět let a v rámci nichž skupina zahraje, zamíří do Prahy vůbec poprvé.
Program oslav Harley-Davidson v podobě týdne legend zahájí mega koncert The Rolling Stones v Letňanech 4. července. Na holešovické výstaviště se pak druhý den sjede více než šedesát tisíc motorkářů z celého světa, aby si až do 8. července poslechli hudbu na hned čtyřech scénách. Představí se jim The Hives, Marpo, Imodium, Jan Toužimský, Vanua 2, Circus Problem, Sabina či Pipes and Pints.

Oslav se zúčastní celé vedení společnosti Každý, kdo dorazí, si bude moci zdarma vyzkoušet jakýkoliv motocykl Harley-Davidson. Součástí oslav budou i spanilé jízdy Prahou, gala Muaythai s hvězdným Buakawem, demo trucky Harleyů, výstava těchto strojů nebo charitativní dražby helem. Ty vyzdobil například Marpo, Pepa Vojtek nebo Karen, Bill a Willi G. Davidsonovi. Výtěžek bude věnován na dobročinné účely a organizátoři oslav ho předají například domovu žen se zdravotním postižením Pramen.
Po Středočeském kraji se budou organizovat společné vyjížďky. Pro individuální poznávání budou návštěvníci využívat doporučené trasy. V neděli 8. července proběhne rodinný den.
Kompletní informace naleznete na oficiálních stránkách akce.

Související články

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<