Představení RockOpery Praha navštívilo v loňském roce rekordních více než 12 tisíc diváků

Fanouškovská základna RockOpery Praha se neustále rozrůstá. Ve srovnání s rokem 2015 si vloni cestu do holešovické arény našlo o více než dva tisíce diváků více. Největší divácké přízni se v uplynulém roce těšily představení novinek posledních dvou sezón Anna Karenina a Faust. Průměrná obsazenost na nich činila 85 %, což je výrazně nad celkovým průměrem.  
„V roce 2016 navštívilo představení RockOpery Praha rekordních 12 052 diváků. Pro nás je to potěšující výsledek, který předčil všechna naše očekávání. Děkujeme všem fanouškům za jejich přízeň, která nás posouvá dál a motivuje k další práci. Pro rok 2017 jsme přichystali řadu nových projektů, prostřednictvím kterých se chceme více otevřít veřejnosti a kromě klasických představení jim nabídnout i další příležitostí navštívit naši rockovou arénu,“ říká zakladatelka a umělecká šéfka RockOpery Praha Pavla Forest.
Jedním z velkých lákadel letošního roku je návrat Kamila Střihavky, který se již 15. února objeví v opeře Romeo & Julie. Známý rocker se na prkna RockOpery Praha vrací po delší odmlce. Divákům se opět představí coby mocný veronský Vévoda Eskaluse. Začátek představení je ve středu v RockOpeře Praha naplánován na tradiční 19. hodinu.
„Vzhledem k pracovní vytíženosti Kamila Střihavky v minulém roce ho diváci neměli možnost v našich operách vidět. Teď se však vrací do svých nastudovaných rolí a první příležitost přichází hned příští středu. Kamil každé naše představení obohacuje svým specificky zabarveným hlasem, výrazným osobitým projevem, nepopiratelným charismatem, nasazením a energií, kterou vkládá do každé role. Bude to tedy silný zážitek nejen pro nás, ale zejména pro jeho fanoušky,“ dodává Pavla Forest.
Romeo & Julie v podání rockového ansámblu nabízí kromě emotivního příběhu, který snad každý zná, nabídne jako obvykle velkolepou show plnou akrobacie, živé hudby, světelných efektů, krásných kostýmů a v neposlední řadě vynikajících výkonů. Těšit se můžete kromě Kamila Střihavky na Jiřího Švece a Žofii Dařbujánovou jako ústřední dvojici, Viktora Dyka, Jana Toužimského, Lukáše Písaříka a řadu dalších.

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<