“Pro tohle my žijem”, hlásají GATE Crasher v klipové novince Jako vlci

Dva roky po vydání desky “mrazení” brňáci GATE Crasher servírují další pecku ze své dílny a rovnou se vší parádou – novinka Jako vlci vypráví o síle komunity každého z nás a do světa přichází rovnou v klipovém zpracování, kde se na výsledku podílel 30ti členný komparz.

Skladba Jako vlci je první vlaštovkou z nového materiálu brněnských rockerů, jehož přípravu kapela již na jaře oznámila. Tématicky se točí kolem komunit, nejen těch hudebních, a vyzdvihuje vnitřní sílu a energii, kterou nám taková komunita dodává. Natáčení klipu se ujalo, u GATE Crasher již tradičně, osvědčené studio Creative Works, ale tentokrát bylo vše opět trošku jinak – realizace probíhala v “šibeničním” termínu, kdy bylo třeba dát dohromady početný komparz a každého “herce” předem důkladně připravit. “Myšlenka klipu byla taková, že písnička je o hlavně lidech, ne o nás. Proto jsme se rozhodli, že to musí být právě ti ostatní, kdo ji budou v klipu zpívat. Což ovšem vyžadovalo důkladnou přípravu – všichni zúčastnění museli ještě nevydanou a v tu dobu nesmíchanou písničku znát nazpaměť. Proto jsme jim ji museli doručit s předstihem, spolu s varováním “přísně tajné”, aby nám někam neutekla ještě před vydáním…” popisuje nadšeně frontman Ondra.

Navíc tu byla nutnost pestrosti jednotlivých “rolí”, což byl taky celkem oříšek. Naštěstí máme ale skvělé fanoušky a přátele, kteří do toho s námi šli a celé umožnili realizovat. Za to jim od nás patří opravdu obrovské poděkování. Bez nich bychom to nedali…” doplňuje basák Macek.

GATE Crasher v rámci #leto2022 právě brázdí vody domácích festivalů. Vidět je můžete až do září na řadě míst, včetně hlavní scény vizovického Masters of Rock 2022.

Videoklip GATE Crasher – Jako vlci:

Sponzorováno

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<