Queens of Everything mají nový videoklip natočený na jeden záběr

Kapela Queens of Everything připravuje po pár letech novou desku. A pěkně nahlas o sobě dává vědět videem k singlu So Long.
Po výpravném videoklipu s vojenskou vzducholodí a laserovými dinosaury (Out of My Mind and Out of Time) či večírku s důchodci (Rhytm of Your Soul) se k obrazové podobě songu tentokrát postavili Queens of Everything trochu jinak.
„Chtěli jsme jednou udělat jednoduchý klip, který bychom zvládli natočit svépomocí. Jak už to tak bývá, všechno dopadlo úplně jinak,“ popisuje vznik videoklipu  frontman Ondra.
Video je natočeno na jeden záběr a zároveň na zpomalený playback. Hrdinou za kamerou byl Ondřej „Pode“ Podešva ze skupiny The Rocket Dogz, který musel několikakilový rig s kamerou udržet po celých zpomalených 10 minut každého „jetí“. Absence střihu způsobila, že klipu vznikly 2 verze, o kterých nikdo není schopen rozhodnout, která je lepší. Je tedy dost dobře možné, že budou dříve nebo později zveřejněny obě dvě.
Na obrazovce se objeví profláklé tváře z mnoha dalších spřízněných kapel, namátkou The Rocket Dogz, Dirty Blondes, Jet 8 nebo Twisted Rod.
„Pozvat si jako komparz kamarády se zpočátku jevilo jako super nápad, nikdo však netušil, že se finální účet za chlast stane nejvyšší položkou celého produkčního rozpočtu. Příště se možná vrátíme k na provoz mnohem nenáročnějším dinosaurům,“ shoduje se s  nadsázkou kapela.
Nejbližší festivalovou zastávkou je pro „Královny“ legendární Mighty Sounds a vzhledem k tomu, že letos slaví skupina 10 let od prvního koncertu, můžeme se těšit na podzim těšit na další velkolepou akci.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cFlOn9YsjFc[/youtube]

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE