RAEGO A LUCIE VONDRÁČKOVÁ spolu natočili klip na píseň MORFIUM

RaegoaLucie1

V pořadí druhá spolupráce rapera Raega se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou dostala obrazovou podobu. Vznikl výpravný klip na píseň Morfium. Zpěváci v něm vyjadřují naději, že trápení je jen dočasné a vše má řešení.

Raego vypustil do světa nový klip. Obrazové zpracování dostal duet nazvaný Morfium. Společná písnička je druhou spoluprácí Raega a Lucie Vondráčkové.

Již podruhé se protnul jejich pracovní život. Poprvé spolu nazpívali písničku Potřebuju pauzu (zde: https://www.youtube.com/watch?v=oB7Gmonwh3s)

Počty zhlédnutí svědčí o tom, že se první společná práce povedla.

„Spolupráce s Luckou na singlu Potřebuju pauzu se nám vzájemně tolik líbila, že jsem ji oslovil i na další song. Lucka je fantastická normální holka. Asi si vzájemně přinášíme štěstí, když jsem jí pomohl najít i novou láskuJ,“ vzpomíná Raego.

Ladislav Pham, známý jako Raego je jedním z nejúspěšnějších interpretů na Youtube v Čechách. Jeho klipy vidělo na této síti již 125 milionů diváků.

Aktuální společná novinka s Lucií Vondráčkovou nazvaná  Morfium je osobní výpovědí obou interpretů. Proto tentokrát fanoušci v nádherném prostředí pražského hotelu Augustine uvidí v klipu jen Raega a Lucii.

Režii a produkci klipu měla na starosti Marie Gross z Gross production. Hudební produkce singlu se ujal studiový mág Ondra Žatkuliak z Rooftop studia. Klip je nyní jedničkou v trendech na Youtube.

KLIP Morfium:

„Novou písni Morfium chci vyjádřit naději, že trápení je vždy dočasné. Všechno má svoje řešení. Rozhodli jsme se společně s Luckou sdělit naše příběhy a trošku ukázat, že nikde není sad růžovější! I my jsme si museli oba projít bolestí. Proto víme, o čem zpíváme. Máme problémy a trápení jako každý další. Toužím posluchačům, fanouškům dát naději a pochopení. Nikdo nezná Váš příběh. Nikdo vás nemůže soudit. Žijte tak, abyste nelitovali ,“ vysvětluje Raego.

 Lucie Vondráčková dodává: “Jedná si o naši druhou spolupráci. A Raego je dokonalý hudební parťák. Myslim, že si vyhovujeme, jak v přístupu k práci a k hudbě, tak k životu. Vážím si ho a každý moment s ním je velká jízda.”

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe je odemčené, které vydala v půli března, obsáhly…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE