Raego feat. Annie už několik dní trendují #1 na YouTube

Diamant Thumbnail 2 1

Umělci Raego a Annie, která je známá také jako Annie Camel (Tik tok: 820 000 / Instagram: 480 000 ), představují skladbu- “Diamant”. Annie (18) se tak stala nejmladší umělkyní na české scéně, která se díky duetu drží #1 v hudebních trendech na YouTube. Oba umělci na svých YouTube kanálech shromáždili více než 200 milionů přehrání. Před samotným oficiálním vydáním skladby získal “Diamant” v podobě upoutávky téměř 2 miliony přehrání na platformách jako TikTok a Instagram, což je pro oba velký úspěch.

Zajímavostí je, že reálné diamanty ve videoklipu mají hodnotu přes 5 milionů korun a jejich autorem je Aleš Bergl. Skladba vznikla v rámci spolupráce s producentem Ondřejem Vodným z rádia Evropa 2, jehož píseň ze série Sense 8 Netflix zařadili mezi nejstreamovanější show. Na songu také pracoval mladý zvukový inženýr Afanix, který produkoval Lucii Vondráčkové taneční hit “Tvoje Ex”, který má ke dnešnímu dni 2,4 milionů přehrání.

Raego v této písni vyjádřil svůj cit ke své lásce, kterou potkal a hluboce se do ní zamiloval. S Annie spolupracoval, protože byl jejím dlouholetým fanouškem a obdivoval její odhodlání. Motivem klipu je útěk ze svatby, který symbolizuje, že nikdy není pozdě rozhodnout se srdcem.

Fanoušci skladby již před vydáním projevili velký zájem a nahráli přes tisíc videoreakcí na sociálních sítích, což naznačovalo, že se na skladbu těší a po vydání se tou pouze potvrdilo. Raego se letos objeví na spoustě zvučných akcích a festivalech. Míří také do Lucerny, která se vyprodává velmi rychle. První vlna vstupenek byla pryč během jednoho dne.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE