Rammstein na trenčínském letišti předvedou horkou show již v červnu příštího roku!

Rammstein přidává plyn a oznamuje, že v roce 2023 se potřetí vrátí se svým turné po Evropě! Slovensko zažije historicky největší samostatný koncert v našich končinách! Německé metalové hvězdy to s European Stadium Tour 2023 rozbalí na Letišti Trenčín 14. 6. 2023!

Celosvětově uznávaná německá metalová kapela Rammstein se svým turné procestuje Evropu již potřetí! Šou, která zanechala dojem ve statisících fanoušcích, ale iv hudebních žurnalistech vážených médií, kteří letošní turné ověnčili vyjádřeními jako „gigantická show“ (Rolling Stone), „Jejich koncerty rozburácejí evropské stadiony“ (Nordkurier) „Rammstein s obrovskou a kouře“ (Süddeutsche Zeitung), se po letech uskuteční i na Slovensku a to v červnu příštího roku!

Pódium, které svou výškou někdy převyšuje střechy stadionů, show plná ohně a plamenů, dokonale sehraná kapela a dění na pódiu plné humoru a skvělého hudebního zážitku. Toto vše činí koncerty Rammstein na poli hudby jedinečnými, ať už z hlediska stylu, velkoleposti či kvality. Rammstein tentokrát nabízí všem svým (nejen) slovenským fanouškům i těm, kteří se jimi jen stanou, šanci zažít jejich show na Letišti Trenčín dne 14.6.2023.

Vstupenky na koncert RAMMSTEIN na Letišti Trenčín dne 14.6.2023 budou dostupné od čtvrtka 08. září 2022 od 10:00 hodin. na www.vivien.sk a v síti Ticketportal.

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<